Wpis z mikrobloga

Ale mnie pokarało za cwaniactwo #!$%@? xD
Ogrywam sobie mafie remake i chce ja przy okazji splatynowac. Trudności mi sprawiła trofka „superdoladowanie” wiec zrobiłem ja sposobem (cały wyścig na easy i ostatnia prosta zmiana poziomu na klasyczny) i w tym przypadku zadziałało ale pozbawiło mnie trofeum pełnoprawny mafiozo
#!$%@? kilka godzin zmarnowane

#gry #trofea #mafia
  • 8
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki Tak masz trochę racji, ale są też minusy, sam platynowalem gry i na początku było ok parę gierek na 100% i to wszystko. Po jakimś czasie platynowalem już wszystkie gry co przerodziło się w taką małą obsesję... Wszystko na 100% i 100% męczyło mnie to już, dla niektórych brzmi to jak jakiś żart, ale dużo platyno łowców wie o co chodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz wolę
  • Odpowiedz
@RudyZibi : Źle napisałem, chodzi o tę umiejętność 'taranowania' w bok. Używasz jej w zakręcie w jego przeciwnym kierunku dzięki czemu nie wylatujesz na zewnętrzą stronę
  • Odpowiedz
@RudyZibi ja jak platynowalem Mafię, to pamiętam, że najważniejszy jest pierwszy łuk musisz wyjść na dobrej pozycji to później jest już z górki. ( ͡º ͜ʖ͡º) najwięcej problemów miałem z kolekcjonowaniem aut, jakiś jeden model mi się zapodział i później spędziłem dodatkowa 3 godziny na szukaniu owego modelu auta. ;D
  • Odpowiedz