Wpis z mikrobloga

Ku**a, ja wiem że mój komentarz jest gówno warty ale to nie jest powód żeby nie dało się dodać. Człowiek napisze kilka słów i naciska palcem wyślij - centralnie z wywalonym językiem jak na screen picrel celuje i TAP - #!$%@? go gdzieś w #!$%@? na główną. Tego się nie da używać. I po co ten baner u dołu lata po całej stronie?!
Jebnalem niejeden doskonały i dopracowany komentarz który się nie dodał i cofnij-czekaj nie pomogło więc #!$%@? z nim. Bywało że dwa razy pisałem kulturalne nikogo nie uważające opinie zwracające uwagę na szczegóły problematyki zagadnienia z pov... #!$%@? tam. nie warto.
Natomiast napisz na szybko jakąś głupotę po pijaku to wejdzie bezbłędnie.

#internet #wykopchangelog
Pobierz bezbeczki - Ku**a, ja wiem że mój komentarz jest gówno warty ale to nie jest powód że...
źródło: 1000028939
  • 2
@bezbeczki dokładnie, polać mu. Sam napisałem jakąś wielopoziomowa analizę przepowiedni biblijnych w kontekście zdarzeń na bliskim wschodzie, i mnie wyrzuciło na główną. Oczywiście nic się nie zapisało w pamięci podręcznej, na co to komu. Zamiast komentarza wstawiłem wkurzony zdjęcie papieża i wyłączyłem wykop.