Wpis z mikrobloga

@zeMadafaka: mówi nam że OP jak i większość przeciwników aborcji ma skrzywioną wizję tego kto głównie korzysta z aborcji (nie, nie jest to wytatuowana julka, bo ją stać na tabsy i ma wizyte na już w medikoverze opłąconą z korpo). Z aborcji głównie korzystaja matki które nie mają siły/ochoty/zdrowia/pieniędzy przechodzić przez to jeszcze raz
https://www.nytimes.com/interactive/2021/12/14/upshot/who-gets-abortions-in-america.html, pamietam w innych źródłach 68% ale może mi się yebło

jasne, w idealnym świecie gumki nie pękają, płody są zawsze zdrowe i kobieta nigdy nie ma problemów zdrowotnych
Ale to nie jest idealny świat. Polskie prawo obecnie najbardziej bije w pary które są w planowanej ciąży (bo nieplanowane się usuwa ASAP, a nie czeka do takiego momentu że może ci się coś stać.) Wszystkie ostanie zgony kobiet w ciąży to
@hermie-crab gdzie napisałem że każda osoba robiącą aborcję jest wytatuowaną Julką? Dlaczego piszesz o mnie bez oznaczania mnie? Czemu wajkopki pro aborcyjne tak bardzo lubią chochoły?
No poziom neuropka reprezentujesz, i jaka wizyta w medikoverze? Wtfff
@hermie-crab: bo taki był obrazek? xd nikt nie twierdzi że tylko takie osoby robią aborcję? Sobie sam to wymyśliłeś ergo, stworzyłeś chochoła i dzielnie z nim walczyliście w grupce xddddddddddddddd typowy neuropek

no to sorry ale medicover istnieje tylko w kilku państwach i nie jest on symbolem przepychu, tabsy w ameryce są bez problemu do kupienia bez recepty, nawet w Polsce to nie problem i można za małe pieniądze/za darmo a
@hermie-crab ja tego nie stworzyłem xd po prostu przekopiowałem z fb, jak widać bajcik załapał
Btw ona bardziej mi się kojarzy z benzowrakiem na garnuszku rodziców a nie z korposzmulką co regularnie chodzi na meetingi biznesowe.
Nawet nie wiem gdzie takie wydziarane w miejscach odsłoniętych mogłyby pracować poza salonem tatuażu, żabką albo of (artystek nie liczę)