Wpis z mikrobloga

Ja wiem w sumie garaż potrzebny na inne auto to za jakieś 8k mogę sprzedać :) Same fotele inter groclin + kanapa (bez boczków) to pewnie teraz warte z 2k. (stan super)
@depralin ... Jeżeli samemu jesteś w stanie coś robić to zaoszczędzisz na robociźnie ale musisz mieć końskie zdrowie do tego i umiejętności, ale na wszystkim innym czego nie zrobisz samemu to zapłacisz jak za zboże, a i tak będziesz się musiał prosić żeby ci przyjęli auto albo części do roboty bo wielcy panowie mechanicy i lakiernicy wybrzydzają.
@nudziarz123 no i co z tego ile kosztuje skoro to pasja i daje frajdę to się nie patrzy na wydatki. Sam mam trampka i vw polo z 82 i nie patrzę na wydatki. Dużo też możesz zrobić sam nie korzystając z usług warsztatów większość części jest śmiesznie tania plus dużo cię naprawa takiego auta uczy
@Lardor ... No proszę cię no nie rozśmieszaj mnie, przecież zawsze chodzi o pieniądze niezależnie od tego ile zarabiasz.
A poza tym właścicieli właśnie takich samochodów to różni mechanicy lakiernicy i inni starają się wykorzystać i sam się na tym też przejechałem.
Dlatego wielu ludzi sobie myśli że sobie łatwo zrobi takie stare autko a to nie jest prawda.
I zawsze słyszę te teksty o tym że można samemu zrobić a takich