Wpis z mikrobloga

Chłop z głównej napisał że wiedzie szczęśliwe i spokojne życie jako 31 kawaler bez dziecka i dziecioroby się zesrały xD OP'ie jak śmiesz mieć inną wizję na swoję życie, jedyna droga do spełnienia się to kaszojad a najlepiej dwa. Swoją drogą jak smutne życie trzeba mieć żeby stawiać rodzicielstwo za swój główny cel w życiu.
#rodzicielstwo #dzieci #patologiazewsi
  • 45
@Wraczek: sam nie mam dzieci ale chodzenie spać o 5 i wstawanie o 14 to nie jest dla mnie duże osiągnięcie, na które nie można sobie pozwolić bez dziecka. A jakby chciał osiągać sukcesy to o 5 musiałby wstawać
@Wraczek: mnie to bardziej intryguje: po #!$%@? ten post pisać xD wygląda trochę jak każdy ma #!$%@? życie ale napisał że mu tak zajebiście i czeka aż ktoś inny też tak udaje i zaprasza do grupy wsparcia. Żeby nie było: każdej grupie trochę zazdroszczę i współczuję. Ale nikomu bym nie powiedział żeby był singlem ani żeby robił dzieci. #!$%@? mi do czyjegoś życia
@Wraczek każdy kto był w tym wieku sam wie że to brednie, nie chodzi o dzieciaka ale o samotność która jest do dupy, chyba że op to anty spoleczniak
@dean_corso: Dlatego ewolucja sobie zaplanowała, bo przecież ma mózg i osobowość, że chłop nie chce mieć dzieci. xD

@Nowystaryziel: "Ktoś wygrał na loterii i opisze to na wykopie"
Wykopek, któremu coś się nie zgadza ze światopoglądem: Przecież to troll, a jak nie to jakby był rzeczywiście szczęśliwy i nie żałował wygrania na loterii to nie pisałby takich postów.