Wpis z mikrobloga

@missioncritical: Tutaj pytanie jak ten hurtownik wywiązuje się i wywiązywał się ze swoich zobowiązań z przeszłości. Jak to jest z dostarczaniem części do choćby nie wiem, krabów. Oczywiście warto węszyć, ja nie przeczę. Pytanie tylko czy skłanianie się ku temu hurtownikowi to faktycznie dobry pomysł. Pamiętajmy również że przez pierwszy miesiąc wojny Ukrainy z ruskimi, hurtownik postanowił zamknąć niebo dla samolotów przewożących sprzęt na Ukraine. Pytanie czy w przypadku draki u
Pytanie tylko czy skłanianie się ku temu hurtownikowi to faktycznie dobry pomysł.


@laki_dl: póki co chodzi o rozeznanie, a to wydaje się być bezsprzecznie rozsądne. Masa umów i zobowiązań, które PiS być może na pałę podpisywał wymaga analizy. Wszystkiego się można po tych ludziach spodziewać.
@GlenGlen12: mordo, ale Ty wiesz, że jak kasę wydasz w Unii Europejskiej, to w jakiejś formie prędzej czy później do Ciebie wróci? w formie dopłat, skoro jesteśmy jako UE jednym organizmem i słabsze gospodarki wspierane są przez te mocniejsze to wydanie kasy w Korei sprawi że 100% tej kasy jest już poza naszym systemem podatkowym? ponadto obejrz sobie Janusza Zemke jak opowiada o tym jak kupowaliśmy F16. Negocjacje od 2002, analizy,
świetny sprzęt z Koreii i USA


@GlenGlen12: Mam pewne wątpliwości czy to taki świetny sprzęt.

że jak kasę wydasz w Unii Europejskiej, to w jakiejś formie prędzej czy później do Ciebie wróci? w formie dopłat, skoro jesteśmy jako UE jednym organizmem i słabsze gospodarki wspierane są przez te mocniejsze to wydanie kasy w Korei sprawi że 100% tej kasy jest już poza naszym systemem podatkowym?


@LoffeRemoo: Masz rację, ale pamiętaj,
a całkowitym przypadkiem Niemcy nie mają komu eurofighterów i innego złomu wcisnąć.


@GlenGlen12: eurofajtery jednak lepsze niz FA50 któe zintegrowanego uzbrojenia odpowiedniej kasy nawet jeszcze nie mają xd