Wpis z mikrobloga

@Jarusek: przyjąłeś zakład a dopiero później sobie dopisałeś "żebyś za rok miał tu konto", nijak nie wygląda, żeby to miał być warunek zakładu, który już wcześniej klepnąłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pay up or usuń konto..
  • Odpowiedz
@xer2--her: z tego co widzę to zakład polegał na tym że wasza konfabulacja przekroczy wynik dwucyfrowy. Więc ciężko tutaj by mieć roszczenie fnansowe bo sam typ powinien też zapłacić 100zł. Wymieńcie się stówami i po problemie.
  • Odpowiedz
Ja tu nie widze za bardzo jednoznacznej zgody na zakład a do tego kursy na taki wynik konfy byly takie że tylko debil założyłby się o to 50:50 skoro buki za brak wejścia konfy do Sejmu by mi dały kurs pewnie koło 20.0.

Po prawdzie to zakład przegrałeś bo 7,2 to jest dramat dla tej konfy co akurat ten ja rusek dobrze przewidział.
  • Odpowiedz
Jak można zakładać się z kimś, kto nie ma zdolności honorowej? Zakładanie się z lewakami to liczenie się z ich słowami, a oni tylko #!$%@?ą bez namysłu. Poza tym skąd lewak weźmie 100zł, przecież to dla niego fortuna xD
  • Odpowiedz
  • 19
@xer2--her: lewactwo to tak zawsze, naobiecują a jak ktoś pyta o konkrety to "hehe, to był tylko taki żart", z korwina wyrośli a teraz będą musieli zarabiać na paróweczkach żeby długi spłacać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jarusek: Jezusie Nazarejski, naprawdę twój honor jest dla ciebie wart mniej niż stówkę? WOW. Nawet gdybym chciał cię kreatywnie mieszać z błotem, to do czegoś takiego bym się chyba nie posunął. Uznałbym, że to może być lekka przesada.
  • Odpowiedz