Wpis z mikrobloga

Czy warto kupić #ps3 w 2023 roku? Jest masa świetnych gier które nie wyszły na PC jak i nowsze konsole, ale boję się naciąć na przerobioną lub uszkodzoną konsole. Jaką wersję najlepiej kupić? Na co brać uwagę?
  • 8
  • Odpowiedz
slim chyba nie odpali PS2 z tego co mi wiadomo, za to wszystkie wersje PS3 obsługują PS1


@MrPawlo112: nie wiedziałem o tej ciekawostce, dobrze wiedzieć, zastanawiałem się kiedyś nad tym, czyli mogę szukać gierek tylko na ps1, ale i tak coś nie ma czasu na granie
  • Odpowiedz
@MrPawlo112 slim cech-25xx albo cech-21xx ogólnie są najlepsze bo niska szansa na ylod a jeszcze wtedy nie cieli tak mocno kosztów produkcji na PS3 jak później.

Stan wizualny jak zwykle dużo powie o traktowaniu konsoli. Wyszorowana obudowa świadczy że nie konsola nie miała łatwego życia.
Sprawny oryginalny pad będzie zaletą , ale bardzo łatwo naciac się na podrobke wizualnie do złudzenia przypominająca oryginał

moim zdaniem lepiej poszukać nieco dłużej ewentualnie założyć trochę
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: warto o ile są jakieś gry które cie interesują. Patrz głównie na exy bo te multiplatformowe na dużym tv wyglądają słabo przez niską rozdzielczość
  • Odpowiedz