Wpis z mikrobloga

@arturro94: i dziwnym trafem nie ma żadnych nagrań z tymi autobusami, żadnych twardych dowodów nic. Dzisiaj ciężko pierdnąć tak żeby nie uchwyciło tego 5 kamer, ale takiej grubej akcji nie uwiecznił nikt. Fascynujące.
  • Odpowiedz
  • 13
ja wczoraj w domowym piekarniku poniżej 4 minut upiekłem XD


@pankrosnizm: Oczywiście, że się da! Ja też piekłem wczoraj, dopieprzyłem grzałkę na 300 stopni ~3-4 minuty
Ciasto drożdże tym razem i długa fermentacja.

Jeszcze muszę poeksperymentować z tym ustawieniem, ale już jest bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
xfin - >ja wczoraj w domowym piekarniku poniżej 4 minut upiekłem XD

@pankrosnizm: Oc...

źródło: Screenshot from 2023-10-23 11-47-12

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mintaa: pizza drożdżówka w zwykłym piekarniku to 15-20min maks. Z kamieniem zejdziesz do 7. Ze specjalnym tanim piecykiem domowym do 4. Z porządnym domowym 1:00-1:30 maks.
piec w pizzerii zrobi ci duży placek w minute na luzie
  • Odpowiedz
@Davvs: obliczenia trochę #!$%@? bo w pizzerii zazwyczaj i tak najdłużej się czeka na dostawę xD
Kiedyś mieszkałem blisko pizzerii to jak chciałem zamówić z dostawą 1,5h oczekiwania, odbiór osobisty 10 minut i gotowe :D
  • Odpowiedz
@PoteznaBorowka w zwykłym piekarniku też zrobisz w minute. Grzejesz piekarnik tak by było +300°C na kamieniu (kamień pod samą grzałką) wkładasz i masz pizzę w minute. Wiem bo robię, ale ciasto musi być z prawdziwego zdarzenia a nie drożdżowe. 0.3g na 30cm placek (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Davvs: dlaczego zaczeli robic o 23? pewnie kolejka była przed 21 i wtedy zaczeli robic.
co do zaświadczeń to pełno studentów jest zameldowanych w domu rodzinnym.
  • Odpowiedz
@Davvs już #!$%@?ąc od tych wyliczeń, poszlak itp. to myślenie że głosowanie w jedenej komisji może wywrócić wyniki wyborów ogólnopolskich dobitnie pokazuje jak wielkimi idiotami są ci ludzie
  • Odpowiedz
@Davvs: W ogóle na tym Jagodnie to były jakoś wyniki bardzo w kierunku opozycji, w sensie bardziej, niż w reszcie Wrocławia? Czy tak po prostu się zesrali, bo zobaczyli przejaw obywatelskiej solidarności i tak nie wolno?

Swoją drogą srogie wyliczenia tam, uwielbiam prawicową matematykę xd
  • Odpowiedz