Wpis z mikrobloga

@YTPI: sam się utuczyles. Dowiedziałem się jak wygląda dopiero po wybuchu afery. Może i pod mostem nie skończy, ale dupa o utracone zarobki na pewno go piecze, wystarczy popatrzeć właśnie na te rozpaczliwe próby ratowania sie
ale co zarobił to jego. 98% wykopu nie zobaczy takich pieniędzy co zarobili przez ten czas...


@YTPI: ja #!$%@?, zawsze znajdzie się ktoś, kto w przypadku ogromnej wpadki wizerunkowej zacznie usprawiedliwiać, co zarobił to jego... to samo z politykami, celebrytami i innymi #!$%@?. IMO, żeby podnieść taki argument to trzeba być #!$%@? biedakiem i nie tylko materiałnie ale przede wszystkim umysłowo.
@szybki_zuk: masz rację ale on ma takie pieniądze ze do końca życia wystarczy mu na taki średni standard, może zainwestować i dalej będzie się kręcił ale to dzięki wam INTERNAUTOM
@YTPI: na jakiej podstawie stwierdzasz to "dzięki wam". Ci ludzie robią content dla dzieci, to na nich zarabiają. Jak już ktoś ponosi winę to firmy, które z nimi współpracują i rodzice, któzy nie kontrolują co dziecko ogląda. A to czy mu starczy... Zależy czy będzie umiał zainwestować. Nie zdziwiłbym się jakby jednak średnio mu to wyszło, szczególnie jakby pilnować żeby był odcięty od środowiska. Zobacz co taki Stuu robił po zniknięciu
@szybki_zuk: a co miał zrobić w dwa tygodnie? Spokojnie, zainwestuje parę złotych w innych youtuberów i jeszcze mu tym samym donejta wyślesz... Dlatego napisałem DZIĘKI WAM
a co miał zrobić w dwa tygodnie?


@YTPI: Ale ja nie piszęo dubielu tylko stuu, on miał wiecej niz dwa tygodnie, miał kilka lat xD

Spokojnie, zainwestuje parę złotych w innych youtuberów i jeszcze mu tym samym donejta wyślesz..


@YTPI: 1. Bardzo moliwe ze nie nie bo to debile, co nie raz pokazali i co pokazuje sprawa stuuu i jego scamow (z drugiej strony nie wiem czy nie było to