Wpis z mikrobloga

Dziwna akcja, zielonka bez historii kupuje u mnie dekant, po chwili jakas baba pisze mi na whatsappie czy ogloszenie dalej aktualne, odpisuje ze nie, ale mam jeszcze 80ml i moge zrobic nowy dekant, a ona "masz sms od olx?
to oszustwo"
pisze, ze nie rozumiem, potem "halo?" bo nic nie odpisywala - zablokowalem.
Czy jak wystawilem komus dekant na olx i kupil to moze mnie jakos zrobic w bambuko? o kij chodzi? baba nawiedzona, chciala cos nasciemniac czy zielonka w jakis sposob moze cos zrobic (ale jak?)
#perfumy
  • 9
czy zielonka w jakis sposob moze cos zrobic


@RumClapton: tak, zielonka może usunąć konto.

A już zupełnie serio. To o co chodzi? Zielonka kupiła, a po chwili ktoś kontaktował się z Tobą na WhatsAppie. To wygląda, jakby te dwie akcje nie miały ze sobą powiązania. Wysłałeś już paczkę zielonce?
@RumClapton: skoro masz obawy, choćby najmniejsze, to nie wysyłaj paczki. Napisz na olxie wiadomość, że niestety pies zjadł Ci wężyki do dekantów, i tyle. Zielonka dostanie zwrot kasy.

Z drugiej strony - jak doradzał @darek-jg, już zdjęcia powinny Cię chronić przed oskarżeniami. Na jaką kwotę jest ogłoszenie?
Potwierdzam, to ja jestem tą zielonką. Założyłem konto na wykopie głównie w celu zakupu próbek perfum. A że @RumClapton miał dostępny jeden z zapachów który szukam więc zamówiłem. .Też mi to się wydaje dziwne, ale z tą historią na whatsappie nie mam nic wspólnego. Whatsappa nie mam. Po prostu chciałem kupić odlewkę jednego zapachu.