Wpis z mikrobloga

Dlaczego opozycja nie grzeje tematu nagłego zakupu niszczarek dokumentów i nośników przez kupę ministerw i spółek skarbu państwa?

Dlaczego opozycja nie wchodzi masowo z kontrolą poselską do tych miejsc?

Moze mi ktoś to wytłumaczyć, bo ja nie rozumiem?

#bekazpisu
  • 61
  • Odpowiedz
@Nofuck: @FuckYouTony oczywiscie ze rozliczą bo chce tego ponad 11 mln wyborców i jesli tego nie zrobią to opozycja popełni polityczne samobójstwo. A ten konkretny temat jest grzany przeciez od kilku dni przez opozycję
  • Odpowiedz
@czuczer: Ale co ty myślisz, że jak ktoś niszczy dokumenty, dyski, nośniki to robi zdjęcia czy coś? Przecież to są rozmowy nieoficjalne i nikt się do tego nie przyzna... Jedyna szansa to przed komisją śledczą, a nie przed mediami....
  • Odpowiedz
  • 4
@odislaw PO już rządziło i swoje też ma za uszami. PSL tez. Myślisz że PiS przez 8 lat żadnych haków na nich nie znalazło? xD
Przecież politycy w dupie mają wyborców. Dziwię się że jeszcze ktoś tego nie pojmuje
  • Odpowiedz
@odislaw: ile Ty masz lat że wierzysz w takie rzeczy? Tak samo PiS miał rozliczyć platformę za wszystkie przekręty i za katastrofę smoleńska.mieli 8 lat,a nie zrobili nic.
  • Odpowiedz
@Nofuck: @Fandolores mam 50 lat(w llipcu skonczylem) i wierzę, Pis miał 8 lat i wszystkie instytucje panstwowe w swoich rękach razem z prokuraturą i nic nie znalezli bo nic nie mieli na tuska. Ich #!$%@? o wielkich aferach PO to wydmuszka i bzdety. Tak jak okazało sie z OFE
Teraz opozycja nie moze miec w dupie takiej rzeszy wyborców. Ludzie kopnęli Pis w dupę bo masa krytyczna przekrętów, defraudacji i przejmowania
  • Odpowiedz
@Nofuck: PIS nepotyzm wprowadził na nowy poziom. Głównie to PSL było z tego znane i jak wypłynęło to wielka afera, a teraz to standard :]
  • Odpowiedz
@FuckYouTony: bo masz 18-19 lat i 8 lat temu to mówiłeś "korwin krul" a o rozliczaniu kogokolwiek nawet nie myślałeś, bo nawet nie wiedziałeś jak to działa, a od kilkunastu lat przy władzy siedzą okrągłostołowe mordy...
  • Odpowiedz
ja się pytam gdzie jest jakieś zdjęcie z tego palenia dokumentów co to Donald pisał


@czuczer: to był cytat z filmu. Nie trzeba brać wszystkiego dosłownie.
  • Odpowiedz
Śmiejecie się ze starych bab, a sami wierzycie w teorie spiskowe i wszystko łykacie jak młode pelikany. Bardzo bym chciała się dowiedzieć, co takiego mają niby zniszczyć bezpowrotnie przy istniejącym elektronicznym obiegu dokumentów. Jeśli wierzycie, że wszystko w instytucjach państwowych istnieje tylko na papierze, to nawet mi was nie żal.
  • Odpowiedz
  • 3
@odislaw 50 a dalej w te bajki wierzysz. To jest ta sama klika. Betonują ten system od lat by doprowadzić do systemu dwupartyjnego gdzie będą się zmieniać co 4 czy 8 lat i kraść dalej. PiS nie ruszy Tuska i vice wersa, bo obydwie strony są nieźle umoczone. Najwyżej jakieś płotki na kozła ofiarnego rzucą. Jak tylko ofe pamiętasz za czasów Tuska to radzę popracować nad pamięcią, bo chyba coś szwankuje ;)
  • Odpowiedz