Wpis z mikrobloga

@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII PO zamiast mówić oczywistą prawdę (nigdy nie będziemy mieć 300k armii i to była tylko tępa pisowska propaganda) powinno grać w tę grę i zabawić się w kreatywną księgowość: włączyć pod mon straż graniczną (15k ludzi), zrobić jakiś myk z klasami mundurowymi w szkołach średnich, można dołożyć straż leśną i jakieś inne śmieszne służby. Do tego doliczy się wot (wprowadziliby jakieś dodatkowe bonusy i ograniczyli szkolenia, to więcej ludzi by się
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: nie wiesz o co chodzi? Chodzi o to że PO totalnie nie na ręke silna polska armia, po gra pod szwabów, trzeba być niezłym debilem żeby tego nie widzieć, no ale napisz to na wykopie to zostaniesz okrzyknięty pisowcem XD głosowałem przeciwko pis, bo starczy mi ich złodzieństwa i zamordyzmu, ale pis przynajmniej gra do polskiej bramki.
Chodzi o to że PO totalnie nie na ręke silna polska armia, po gra pod szwabów, trzeba być niezłym debilem żeby tego nie widzieć


@Frygus96: W jaki sposób Niemcom miałaby być na rękę słaba polska armia?

Poczytaj trochę niemieckie media zamiast TVP, to dowiesz się, że Niemcy w większości chwalą modernizację i rozbudowę polskiego wojska, bo dla nich to darmowa ochrona przed zagrożeniem ze strony Rosji.
@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: media to jedno a rząd to drugie, za czasów PO i ogólnie po wojnie nasze wojska stały w obronie chyba berlina bo na pewno nie polski. niemcy nie obawiają się rosji bo są z nimi w sojuszu, ty przesiedziałeś ostatnie dziesięciolecia pod kamieniem? niemalże doszło do praktycznie kolejnego rozbioru polski, gdyby nie usa i stanowcza postawa naszych władz w okresie najazdu ruskich na ukraine, ukraina padła by a polska była
niemcy nie obawiają się rosji bo są z nimi w sojuszu, ty przesiedziałeś ostatnie dziesięciolecia pod kamieniem


@Frygus96: Ostatni raz jak sprawdzałem, to Niemcy były członkiem NATO, a nie ODKB.

niemalże doszło do praktycznie kolejnego rozbioru polski


I na czym ten niemalże rozbiór polegał? Kto w nim miał uczestniczyć i jakie ziemie wziąć?