Wpis z mikrobloga

Redpill to rak

Po latach starań, zmian, inwestycji i rozwoju w moim życiu jest jeszcze gorzej niż kiedyś.

Kilka lat siłowni najpierw nie przynosiło większych rezultatów – spoiler, bez sterydów zwykły facet wciąż będzie „zwykły”, jedynie bebzon zniknie, ale jak ktoś nie ma za dużego to różnica minimalna, potem przyszła kontuzja, leżenie na kanapie i nabranie masy na lekach przeciwbólowych…

Barber i fryzjer super, tylko trzeba chodzić co miesiąc – a że od lat nie byłem na randce, to moją „super fryzurę” oglądali jedynie współpracownicy w kołchozie i rodzina.
Pasków i koszul mam pełną szafę – wydałem tyle, że mógłbym kupić za to jakieś używane auto a i tak nie mam gdzie w tym wyjść i ogólnie rzadko noszę.

Kilka lat starań i jestem w gorszym miejscu, niż byłem na początku – było to wszystko olać, grać w gry i oglądać seriale a kasę wydawać na przyjemności i „zabawki dla dużych dzieci”. Pomijam już to, że teraz mam jeszcze mniejsze szanse „kogoś wytrwać” bo nie dość, że zarosłem i się roztyłem to jeszcze jestem bez kasy…

Redpill jest dobry dla osób, które JUŻ SĄ W ZWIĄZKU – wtedy można kupić lepsze ubrania, częściej chodzić do fryzjera i ćwiczyć. Dla samotnych czas i pieniądze na poprawienie PUA to wyłącznie strata, starasz się przez lata po to, aby i tak być dużo poniżej poziomu, który pozwala na jakikolwiek związek.

Przy okazji chciałbym jeszcze napisać, że nienawidzę głupich, próżnych p0lek – na 10 par 1 odpisuje, na 10 odpisujących 1 prowadzi rozmowę dłuższą niż 3 zdania… Żeby się umówić na 1 spotkanie to trzeba mieć chyba z 1000 par. Nawet grube, po 30tce czy samotne matki mają już wymagania z kosmosu…
Jak ktoś myśli o „poprawie swojego życia” i podrywaniu, to niech lepiej skupi się na graniu w gry i jedzeniu pizzy, bo to mniejsza strata czasu niż „dbanie o siebie i pajacowanie w necie” po to, by nie mieć z tego nic, a nawet skończyć „gorzej” niż na początku przygody…
Zresztą – nawet jak już wyrwiecie jakąś p0lkę i będzie ślub i dzieci, to wciąż macie jakieś 50% szans na rozwód i życie jeszcze gorsze niż za kawalera – widzę po znajomych wokół w wieku 35-45 lat, którzy siedzą na kawalerce albo nawet wrócili do rodziców i połowę oszczędności przeznaczają na alimenty, a drugą na dzieci żeby pokazać „jak bardzo je kochają” przez co sami żyją praktycznie o chlebie i wodzie wyglądając jak cienie siebie z czasów kawalerskich.

Internet i „globalna wioska” totalnie zniszczyły nasze witaminki i już nikt ani nic tego nie naprawi.

#redpill #zalesie #zzyciawziete #logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #blackpill #bekazlewactwa #heheszki #humorobrazkowy #memy #pieklomezczyzn #pieklokobiet #neuropa #4konserwy #p0lka #tinder #madki #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
@PakaBaka: Ja pirdole, a było grać w gierki, dbać o siebie dla SIEBIE, a co tydzień skończyć na godzinkę na rokse do fajnych dupeczek, co tydzień nowa, spuścić z kija w trakcie godziny 2-3 razy, za tydzień inna, później znowu inna, powrót do domu, spokój, cisza, pizza, browarek. A ten kurva koszule kupuje i krawaty żeby p0lka na niego spojrzała, wstydz się, powinieneś wziąć kabel i yebnąć się przez plecy 4
  • Odpowiedz
@PakaBaka: no ale nasz OP nie napisał skąd jest

aczkolwiek aby sprawdzić next time jak będę w Kaliszu, Tarnowie czy jakimś innym #!$%@? przejdę się ( wypvizdow bez negatywnych konotacji )
  • Odpowiedz
@PakaBaka: chyba za dużo konia waliles, bo doprawdy ciężko pojąć jak chodząc na siłownię wpadasz w marazm

Szczęściu trzeba pomóc - chodź na basen z sauną, na siłkę tuż przed zamknięciem lokalu, na salsę, wyjdź do klubu w sobotę, znajdź jakiś lokalny pub, zmieniaj godziny aktywności (zaskakuj swoja rutynę), odwiedź malownicze polskie miasto, zatrudnij się w dużej korpo z wyjazdami integracyjnymi

Prawda jest taka, że nawet facet co znajdzie dwie laski
  • Odpowiedz