Wpis z mikrobloga

@blue_frog na twoim miejscu nie koncetrowalbym się na tyllko na tych z przednim bass reflexem bo patrząc na te kolumny to więcej jakościowych kolumn ma jednak bass reflex z tyłu
@blue_frog generalnie powiedzmy z używek najbliżej twojego budżetu będzie ten dynaudio i tak naprawdę chyba one dadzą największy dzwięk jak na ten budżet z nowek można pomyśleć o JBL studio 630
@blue_frog w takim pomieszczeniu i tak nawet z bass reflexem z przodu w podstawach w tym budżecie nie będzie tyle basu ile byś oczekiwał. kup głośniki które zagrają w sposób które będzie ci odpowiadać a lukę z bassem uzupelnisz subwooferem w przyszłości
@blue_frog uwierz mi że lepsze Kolumny które grają szczegółowa góra i fajna otwartą średnica niż dudniącym basem. skup się na ty tym żeby kupić jak najlepsze głośniki w budżecie a nie tylko te z bass reflexem z przodu
@blue_frog ah no i klasyka czyli kef ls50 oczywiście używka


@arc_tic: A czy te kolumny nie są męczące na dłuższą metę? (w zastosowaniu do słuchania muzyki). Sam szukam czegoś używanego do zestawu typowo nieanalitycznego, takiego "dla przyjemności" (bo studio już mam) i jakoś boję się większości kefów. Zastanawiam się nad małymi paczkami półkowymi z ładną średnicą i górą (nie mam za dużo miejsca na szafce) i do tego sub.
Poleciłbyś coś?
@les od tannoy półkowego nic sensownego Raczej nie ma oni specjalizują się Raczej w tych podłogowych i Tych ogromnych klasycznych. ładna średnica i góra to zawsze chwalą atc scm 7 lub 11. na olx masz teraz amphion argon 1 za 2500 dobra propozycja świetna średnica są bardzo uniwersalne grają dobrze każdy rodzaj Muzyki
@arc_tic: O cenna wiedza! Tak, widziałem te Amphiony. Nawet blisko mnie, mógłbym podskoczyć z Wrocławia na odsłuch. Tylko wydawało mi się, że Amphiony one są zbyt wysoko wyceniane (w sensie value/price ratio). Za 3600 (netto 2.5k właśnie) to nawet w nówkach pewnie coś się da znaleźć, a w używkach na pewno.

Proac zapisuję, dzięki. Nie znam się na sprzęcie konsumenckim :( A drugiego "suchego" odsłuchu nie chcę robić, właśnie coś guilty