Wpis z mikrobloga

Po ostatnich wpisach króla na tt złapał mnie jego vibe z najlepszych czasów. Eh, nostalgłem.

Memy typu
"Lecę masakrować Marsa - bo czerwony",
"U mnie pedały zawsze blisko gleby",
"Równie dobrze mógłbym grać z psem",
"Nie dajcie się zacipować lewakom" xd

Czy wypowiedzi
O dostępie do broni: "To niech Pan sobie pomyśli jak się musi czuc kobieta gdy każdy przechodzący obok mężczyzna nosi ze sobą narzędzie gwałtu"
Pamiętny wywiad w TVP: "Pani wybaczy, ale Pani wypowiedź znajdzie się na liście najgłupszych powiedzeń, które można wygłosić"
Gozdyra, która w pewnym momencie 'przesiąknęła' poglądami Korwina czy w ogóle ta wypowiedź "kobieta przesiąka poglądami mężczyzny z którym sypia. Miliony plemników nie może się marnować" xd

Albo
Korwin na marszu niepodległości gdzie były bójki z ruskimi i w pewnym momencie ludzie zaczęli uciekać w jedną stronę, a ten jak szef szedł w przeciwną.
Pamiętne nawrócenie młodego rururururkowca z "Młodzież kontra..."
Przypowieść o kobietach z zakładu produkcyjnego, ze wschodniej Polski, które prosiły go żeby ich mężowie zarabiali więcej, żeby one nie musiały pracować. Pamięta ktoś nazwę tej miejscowości?
"Ma pan dowód?"
"Trzeba zabić #!$%@? tych ludzi"
Wywiad w dzień dobry TVN po tym jak dostał tytuł szowinisty roku
"Korwin to wolność, Korwin to nadzieja" xD

Kiedyś to było. Teraz nie ma...

#konfederacja #korwin #krul #jkm #heheszki #humorobrazkowy #polityka
lifapek - Po ostatnich wpisach króla na tt złapał mnie jego vibe z najlepszych czasów...

źródło: temp_file5969766127055529402

Pobierz
  • 40
@lifapek też chciałbym wrócić do czasów młodości, kiedy wszystko było łatwiejsze... Ale prawda jest taka, że tylko nasze pokolenie miało okazję poznać Korwina takiego jakim był. Charyzmatycznego, niepokonanego w dyskusji, totalnego chada polskiej polityki. Czy się z nim ktoś zgadza, czy nie.. Nie ma to znaczenia. Kunszt JKMa jest niepodwazalny, tylko największe beciaki i mendy pokroju koroluka hejtuja Korwina. Bo przecież on sam, i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, wygłasza poglądy
Przypowieść o kobietach z zakładu produkcyjnego, ze wschodniej Polski, które prosiły go żeby ich mężowie zarabiali więcej, żeby one nie musiały pracować. Pamięta ktoś nazwę tej miejscowości?


@lifapek To kiedyś nazywano przypowieścią o szarych myszkach z Andrychowa lub przypowieścią o kobietach z Andrychowa.
przypowieścią o kobietach z Andrychowa


@BenAli:

Przypowiesc o kobietach z Andrychowa


Księga Wolnego Rynku 2.15-21


A było to pięćdziesiąt dni po szabacie gdy Korwin wraz ze swoimi kucami weszli do Andrychowa. Kiedy mijali targ pośpieszyły ku nim kobiety, jednak jego uczniowie odtrącali je. Wtedy rzekł do nich: -dopuścić je do mnie!; a one odrzekły:- kiedy nasi mężowie będą zarabiać tyle, abyśmy my pracować nie musiały. A on im opowiedział; -Zaprawdę powiadam
@lifapek: "Korwin na marszu niepodległości gdzie były bójki z ruskimi i w pewnym momencie ludzie zaczęli uciekać w jedną stronę, a ten jak szef szedł w przeciwną"

GDZIE TO ZNAJDĘ? Pamiętam to z młodszych lat, ale za cholerę nie mogę tego teraz odnaleźć
via Android
  • 21
@ChomikSon jak miałem z 15 lat to starszy kuzyn powiedział mi że Korwin nie jest politykiem i nie chciał wyjaśnić dlaczego. Dopiero po latach zrozumiałem że ma rację. To jest typ który przede wszystkim wierzy w ideę. Polityk ma za zadanie przekonać jak najwięcej osób, a jkm wiele razy mówił że to wyborcom powinno zależeć żeby jego wybrać a nie jemu na tym żeby ich przekonać. Typ jest niepodrabialny.
Aż sobie zaraz
@lifapek: takie rzeczy piszą jedynie ludzie którzy po zobaczeniu kilku klipów krula nie przeczytali później żadnej książki. (tylko Żydzi czytają był taki meme w środowisku). Jak ktoś się cokolwiek zainteresował to to są bzdury, hasełka dla debili (pominales używanie słów debil na upośledzonych, 100 lat po tym jak określenie stało się obelga a nie określeniem medycznym i używanie zwrotu "moja córka" obok słów pedofil, tuż przed wyborami).

Jak ktoś się zgłębił