Wpis z mikrobloga

Mireczki, zapytam jeszcze raz, bo wiem, że są tu prawdziwi specjaliści. Chcę kupić wideorejestrator do samochodu, ale głównie pod kątem monitorowania samochodu na parkingu podziemnym, czyli z czujnikiem ruchu chyba? Nie chcę wydać nie wiem jak dużo (kilku tysięcy), bliżej tysiaka, ale dwa też dam, jeśli warto. Jak to najlepiej ogarnąć? Ile kamer potrzebuję?

#samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #wideorejestrator #kamerasamochodowa
  • 12
  • Odpowiedz
Lepiej zamontuj kamerkę nad miejscem postoju.


@7160: Gdyby to było moje miejsce od mojego mieszkania, to bym się poważnie zastanowił, ale wynajmuję i możliwe, że od stycznia będę miał inne.
  • Odpowiedz
Ja posiadam viofo a129 - ma tryb parkingowy. Rejestruje wtedy gdy wykryje ruch. Obraz w mojej ocenie bardzo dobry, jest możliwość podłączenia również drugiej kamery z tyłu ;)
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: Kamerkę to kupisz z palcem w dupie, Ale problemem jest jej zasilanie. Jak chcesz mieć prawdziwie 24h nagrania to musisz mieć dużą kartę pamięci i powerbank w aucie
  • Odpowiedz
Powerbank może spalić wóz...


@sizzln: Jak częste są takie przypadki? Chyba niezbyt? A jeśli już, to pewnie powerbank kupiony na wyprzedaży w Lidlu? Ja mam dość zaawansowany, kupiłem jak straszyli blackoutami, a mógłbym się szarpnąć na jakiś jeszcze lepszy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reichsmarschall kamerka z trybem parkingowym pobiera bardzo mało pradu, jak masz sprawny akumulator samochodowy i jeździsz nim co dwa-trzy dni, a nawet tydzien jak duzy jest to nie trzeba żadnych powerbankow.
  • Odpowiedz