Wpis z mikrobloga

To świetna zabawka, pod warunkiem, że jest czegokolwiek warta. Czytałeś jakieś recenzje tej kamery?

Mamy w pracy starą kamerę Fluke za (obecnie) 2000 Euro, i ChinaNoname za 400 Euro. Różnica jest ogromna. Polega z grubsza na tym, że Chińczyk pokazuje poprawną temperaturę z odległości 10 centymetrów, a Fluke z 10 metrów. No i Fluke nie ma autofocusa, trzeba ostrzyć ręcznie.

Do zabawy mogę polecic najnowsze generacje telefonów CAT z kamera termowizyjną -
  • Odpowiedz
"Mam taką w pracy"

@Tytanowy_Lucjan: I jak się spisuje? Za ~ 6-9 stówek to sam kupię, jeśli znośnie działa. To jak za darmo przy termowizji.

PS: Co zrobić, żeby na nowym, wspaniałym wykopie działały cytaty przy wielu wtyczkach w przeglądarce? (°°
  • Odpowiedz
@MuojemuKuotu: Taką w sensie kamerę, a nie ten konkretny model. Ja mam testo 868 za podobno 6-7k.

Kupiliśmy, żeby skontrolować pracę klimatyzacji w serwerowniach i teraz leży i się kurzy albo właśnie poszczególni pracownicy sobie to pożyczają zimą i szukają mostków cieplnych przez jeden dzień i oddają po zabawie.
Tytanowy_Lucjan - @MuojemuKuotu: Taką w sensie kamerę, a nie ten konkretny model. Ja ...

źródło: 1000036264

Pobierz
  • Odpowiedz