Wpis z mikrobloga

Jeszcze odnośnie Dubiela...
Ja na przykład nie pamiętałam jak wygląda jego matka, nie wspominając już o rodzeństwie. To Dubiel postanowił nagrać filmik z zapłakaną matką i przypomnieć ludziom kim ona jest, a potem będzie jeszcze większy płacz, że jeszcze więcej ludzi ją zaczepia i obraża XDDD
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@Canzone_: Może mają plan upozorować, że im się coś stało i wtedy cały hejt padnie na wardęge. Te #!$%@? zrobią wszystko, żeby utrzymać się przy zasięgach. Oni nie płaczą bo im smutno, tylko, że kasa ucieka. Jak płakała sukanek, albo spedofilone 13 latki to mieli to w dupie.
  • Odpowiedz
@Canzone_: To jest idiota, na filmie w czasie 4:27 słychać jak agencik PR podpowiada jego mamie co ma mówić xD
więc myślę, że cały film można w tym momcencie o kant du*y rozbić bo wszystko tam to PRowe zagrywki
nie ma też co wierzyć, że sytuacje o gnębieniu jego rodziny to prawda bo nie pokazał żadnych dowodów
  • Odpowiedz
@Canzone_: Ta matka miała od początku umiarkowane parcie na szkło. Pojawianie się w strefach VIP na galach czy obecność na filmikach Dubiela. A teraz udział w show włączając w to małe dzieci (chociaż dla niektórych na tagu 11-latka to już prawie dojrzała kobieta).
  • Odpowiedz
@DEATHSTROKEBACK: @eurphie tak samo jak nie ma dowodów, że Dubiel wiedział. Są poszlaki i narzucona narracja Wardęgi. To już ustali prokuratura i sąd wyda wyrok. Natomiast gdzie jest nagranie jak Wardęga PUBLICZNIE przeprasza Sukanek, skoro sam tego wymaga od Dubiela?
  • Odpowiedz
@PomocnikBob: Ale jak #!$%@? nie ma dowodów? Jesteś #!$%@?ęty, czy jesteś Dubielem? Gość pisze do 14 latki, że ma się spotkać ze stuu, wysyła głosówki, że się zabawią bez niego.
  • Odpowiedz
@eurphie: no i gdzie tutaj dowód, że wiedział o pedofilii Stuu? Podaj konkretny fragment, ze wiedział. Wciąż czekam, na link do nagrania bądź fragmentu przeprosin Sukanek od Wardęgi. Bo dziwnym trafem kompilacja z wyzywaniem jest usuwan z Youtube.
  • Odpowiedz