Wpis z mikrobloga

Od czerwca jestem na działalności, tak się składa że po za kosztami księgowej to nie kupowałem nic na fakturę przez te dobre klika miesięcy. Raz chciałem kupić nowy dysk i RAM do komputera (ale żadnego nie wprowadzałem do firmy) więc od księgowej usłyszałem, że żeby nikt się do tego nie przyczepił to lepiej wprowadzić jakiś komputer do firmy, ewentualnie kupić nowy.
Zbliża się za klika dni koniec licencji WebStorm i chciałbym ją kupić na fakturę - myślicie że mogę ją kupić bez znaczenia czy mam jakiś komputer wrzucony do firmy czy nie?
NIe chciałbym teraz wrzucać żadnego laptopa co posiadam do firmy bo w każdym mi coś nie pasuje, raczej bliżej mi do tego żeby za klika miesięcy sprzedać wszystkie i kupić coś bardzo mocnego na fakturę.

#jdg
  • 2
@tytusprod: Kupuj. Pracowac możesz na sprzecie klienta. Dysk sobie dokupilem i dołożyłem, licencje też odliczam.
Ogólnie to ksiegowa ma rację że glupio np kupić opony do auta jak nie masz żadnego auta. Dlatego mozna np w sposób częsciowy odliczyc takie ksozty dla auta prywatnego z ktorego korzystasz w JDG.
Licencja naoprogramowanie którego nie używasz prywatnie to nie ma problemu
Z dyskiem który zamontujesz do komputera prywatnego na którym grasz to juz