Wpis z mikrobloga

@Mengzi patrz jakie to zabawne, że u nas palacz marihuany to degenerat i tylko kwestia czasu jest kiedy kogoś zabije, a w większości krajów na świecie, palacz marihuany to zwykła osoba która pali marihuanę.
Ps. A najlepsze jest to, że jak pan władza powie, że legalizują marihuanę w Polsce, to wtedy stwierdzisz, że palenie zioła jest normalna rzeczą i jak ci wytłumaczyć, ze sam siebie traktujesz jak zwykły pachołek z którym władza
@tomekwykopuje jajks. Do jakiej tragedii niby miałoby dojść? xD

To, że stary upalony, to nie znaczy, że upalony do nieprzytomności pozwala dziecku skakać z balkonu, tak samo jak stary jebnie na urodziny browara czy drinka to nie znaczy, że #!$%@? jak świnia sam z dzieckiem siedzi i dziecka nikt nie pilnuje, wy świętojebliwe wykopki xD

już widzę jak u was na chacie na urodziny czy inną imprezę rodzinną nigdy żadne z rodziców
@Mengzi: równie dobrze to mogłoby być któregoś z gości jak miał urodziny, szczególnie że kto normalny zostawia nadpalonego skręta? xd prędzej ktoś zwrócił uwagę jak był odpalany żeby nie palić np.
@KrwawyPacyfista jakieś mniejsze czy większe "pchnięcie" bańki stańki zwanej homeostaza zawsze mam miejsce biorąc dowolny środek wpływający na naszą biochemię nie tylko mózgu co całego organizmu. Natomiast napisanie że marihuana powoduje uszczerbek na zdrowiu to duża przesada jeśli mówimy o normalnym użytkowaniu (bo jak wiadomo dawka czyni truciznę)

A tak btw. To #!$%@?ć marihuanistow
@malinq: tak, dziecko nie powinno mieć nawet na oku takich rzeczy. I myślę tak również o alkoholu. Ciekawe jakby tak starzy tego dziecka zćpali/schlali się tak, że by nie dali rady ogarniać co się dzieje albo by usnęli i młody by sobie krzywdę zrobił. Dla mnie tacy ludzie są nieodpowiedzialni. Jak chcą się tak bawić, proszę bardzo, ja im nie bronię choć swoje zdanie na ten temat mam, ale niech nie
"ćpunem idiotą" - obrazek dla ciebie


@n0xx: Tylko ćpun urażony, że obrażają jego ścierwo odpowiada na jechanie po narkusach jechaniem po alkusach. Co bierzesz ćpunie?
@Sandrinia: jakby to zrealizować tak jak mówisz, to domy dziecka by eksplodowały.

I tak, na pewno takiemu dziecku pod opieką MOPSu będzie lepiej, niż w normalnej rodzinie w której od święta ktoś zapalił jointa xd
w większości krajów na świecie, palacz marihuany to zwykła osoba która pali marihuanę.


@uriel_ck: nie, w większości krajów świata to taki sam ćpun. Marihuana jest legalna w zawrotnych 8 krajach świata. Poza tym, to że coś jest legalne, nie powoduje, że ludzie z tego korzystający przestają być ćpunami xD