Wpis z mikrobloga

@mrKuaku można instrukcje?


@zapster:
1. ustawiasz VPN na turcje
2. logujesz sie na konto w trybie incognito na na yt na przeglądarce
2a jesli subskrypcja rodzinna to w tej chwili zapraszasz ludzi
3. przechodzisz to płątności i powinieneś mieć opcje 300 lir na rok
4. mi przeszło pare miesięcy temu kartą revoluta, mojemu ziomkowi ostatnio na cinkciarzu
5. odpinasz vpn'a cieszysz sie yt premium
@miku555 z chęcią bym obejrzał te reklamy jakby były sensowne. Na godzinnym materiale po wyłączeniu adblocka dostaje co 5 minut 30 sekundową reklame. To nie jest niekomfortowe jak zwykłe reklamy, to jest po prostu #!$%@?ące i psuje cały odbiór materiału. No i sama treść reklam, gdzie są one hańbą dla ludzkiej inteligencji. Dodadzą możliwość obejrzenia całego bloku reklamowego na początku materiału zaplanowanego na cały czas filmu by móc ten film w całości
#!$%@? wyszukiwarki, braku możliwości ocen, demonetyzacji dobrych kanałów?


@SzalonyAndrzej: a mimo tego pewnie korzystasz z youtube kilka godzin dziennie / tygodniowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja korzystam z youtube dosyć sporo i nie wyobrażam sobie korzystać z tej platformy z reklamami. Z drugiej strony instalowanie nie do końca legitnych appek które po jakimś czasie przestają działać, kwestia logowania do appki i uprawnień też nie wygląda zbyt wesoło.
@miku555: A może opcja nr 3. 90% przychodów z reklam dla twórcy oglądanego filmu?

YouTube jak na kapitaluchów przystało wyciera sobie mordę twórcami i inną metafizyką, a prawda jest taka, że drenuje zarówno osoby tworzące content jak i ich widzów.

Gdyby ktoś miał wątpliwości to przypominam, że przez lata ustawienia dotyczące reklam są przesuwane od możliwości wyłączenia reklam przez twórcę do zablokowania takiej możliwości i braku wpływu na reklamy wyświetlane we