Wpis z mikrobloga

Gdzie moje bordo? Zasadniczo mam to w (.) bo takie coś jak kolorek jest tylko dla ludzi dla których ważny jest ich epenis i do cv sobie tego nie wpiszę, chcę jednak dla zaspokojenia własnej ciekawości zapytać: jakie są zasady dla bordo i czy bordo jest kolorem czasowym? Innymi słowy: brak udzielenia się przywraca pomarańczowy? Przejrzałem pomoc, wyniki z google i nadal nie mam jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Niby bordo jest dla osób które w rankingu użytkowników zajmują miejsca do 1000. I w nim byłem, a teraz nagle pozycja 1700. Co do wuja? Nagle taki spadek? Ale to też jakieś wyjaśnienie kwestii bordo. Jeśli faktycznie ma to związek z rankingiem to na jakiej zasadzie on działa?
  • 2
@caveflacon: jest casowy. ze 2x mialem bordo i sam nie wiem dlaczego :PP
Ja nic nie wrzucam w znaleziska itp. Tylko se siedze na mikro i komentuje. Komentuje tez w wykopalisku.
Nie mam pojecia jakim cudem kiedys wpadlo bordo, potem spadlo, potem znow wpdlo a potem znow spadlo :P
@caveflacon Nikt nie jak dokładnie działa liczenie rankingu. Główna się liczy najbardziej i dodawanie znalezisk, ranking się zmienia, mniej więcej co 2 dni. Przynajmniej kiedyś, według mojej obserwacji. Spadnięcie z 50 miejsca powyżej 1000 zajęło mi ponad miesiąc, pomimo zerowej aktywności na stronie głównej. To było jeszcze na starym wypok, gdzie było 2 x więcej użytkowników.