Wpis z mikrobloga

Narodowcy chyba zapomnieli, że to sam Korwin ze swoimi odpałami potrafił wykręcić nawet 4.76%.
Konfederacja największe poparcie ma w grupie wiekowej 18-29 i 30-39.
Ci, którzy obecnie mają minimum 25 lat wychowali się na krulu. Nawet jeśli teraz już za bardzo kucami nie są, ale głosują na konfederacje to tylko ze względu na poglądy wolnorynkowe i spora część z nich ma gdzieś kościół, gejów czy nawet aborcję.
Wtedy kiedy byli kucami jak i teraz uważają, że narodowcy mają w łeb wbity gwóźdź i nie warto ich nawet opluć.

Narodowcy od samego początku chcieli wjechać na plecach Korwina do sejmu, a potem zdominować konfederacje, Korwin zresztą im to ułatwił mianując na swojego następcę Mentzena czyli takiego trochę narodowca w bardziej wolnorynkowym przebraniu.
Jesli PiSowi by brakowało paru posłów do większości to RN by się nawet nie zastanawiał xD

Nawet jeśli Korwin nie będzie w konfederacji, nie założy też nowej partii, to kuce lub ex kuce nie będą głosować na takiego twora zdominowanego przez narodowców z gwoździem.

#korwin #jkm #mentzen #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #wybory #bekaznarodowcow #muremzakorwinem
  • 35
  • Odpowiedz
@Nie4tzsche4: a gówno tam. Ja jestem młodym wyborca konfederacji, od 2015 głosuje na Korwina, ale uważam że w tym roku już przegiął i nigdy go nie poprę. Już dość jego ekscesów, mamy Mentzena, Bosaka, Brauna, na prawdę jest na kogo głosować. Korwin jest żywą legendą, ale jeśli chcemy mieć 15, 20% czy jeszcze więcej to trzeba się powstrzymać od obrażania kobiet, bronienia pedofilów itd.

Wielu moich znajomych, którzy tak samo jak
  • Odpowiedz
  • 31
@damienbudzik: 15% z ruchem narodowym i braunem jest niewykonalne.
Ruch narodowy który chce tworzyć spis gejów czy nawet pokoje wynajmować w hotelu tylko małżeństwom
Braun, który jedyne co wokół siebie zgromadził to szurow.

Dodatkowo RN tak na prawdę ma program zbliżony do PiSu.

15% byłoby możliwe gdyby Korwin odszedł i zostawił tylko swoją partię na czele z kimś normalnym, kto odszedłby trochę od konserwatyzmu przy okazji przestał kojarzyć się z partią
  • Odpowiedz
@Nie4tzsche4: Kucostwo umarło :*. Serio, teraz już wszyscy byli przeciw korwinowi, gdy poczuto zew władzy i wyniku, niemal jednogłośnie porzucono zarówno krula jak i jego partię, a nowym idolem stał się bosak dający nadzieje na lepszy wynik, ew mentzen ale szybko wyszło że lepiej prezentuje się bosak. Korwin oddając władzę mentzenowi przypieczetował swoją śmierć, sprawiając że wszyscy skupili się wokół lepiej rokującego(nie aż tak bardzo xD) nowego wodza. Co więcej mam
  • Odpowiedz
Ruch narodowy który chce tworzyć spis gejów czy nawet pokoje wynajmować w hotelu tylko małżeństwom


@Nie4tzsche4: Ta, spis gejów xD Z tymi pokojami tylko dla małżeństw to też straszna manipulacja. Postaraj się bardziej.

Braun, który jedyne co wokół siebie zgromadził to szurow.


Braun ma bardzo duże poparcie, co pokazały wybory. Gdyby nie on to Konfederacja rozbiłaby się o próg.
  • Odpowiedz
@Nie4tzsche4:

no to znasz wyborców Ruchu narodowego i Brauna. Kiedy Korwin wykręcił 4.76% Braun miał 0.09%, narodowcy jakby wtedy startowali to by mieli pewnie z 1% maksymalnie


Przecież Braun był wtedy znany głównie z filmów o Wałęsie i Jaruzelskim i w sumie z niczego więcej. Teraz jest znacznie popularniejszy.
  • Odpowiedz
@Nie4tzsche4:

hotel mógł pytać czy jesteście małżeństwem

Ruch narodowy, który chce [...] nawet pokoje wynajmować w hotelu tylko małżeństwom

To zasadnicza różnica.

Poza tym jestem na 100% przekonany, że sam Korwin też to popiera
  • Odpowiedz
  • 0
@Rihs: kucostwo umarło, głosy ex kucy są do wzięcia. Nikt nawet z ex kucy, w których zostalo coś z niskich podatków i państwa które się jak najmniej wtrąca nie będzie głosował na narodowców. Już wola zagłosować na jakieś Trzecie drogi.

Co do Mentzena to on sam ma w NN opinie karierowicza i osoby niegodnej zaufania, który kopię pod innymi działaczami z NN.
Nie zdziwiło by mnie wcale jakby NN go odwołało
  • Odpowiedz
  • 1
@Reretos: ten sam Korwin, który tłumaczył czym się różni gej od homoseksualisty. Chyba tylko od to rozumiał ale dodawał coś jeszcze.
Nikt nie na prawa decydować kto z kim śpi.

I ten sam Korwin który robił dzieci innej babie mając żonę?
Ten który miał 3 żony i żaden ślub nie był jednocześnie kościelnym i cywilnym?

Zresztą jak nie słyszałeś o spisie gejów, którzy chcą tworzyć narodowców to nie dziwi mnie, że
  • Odpowiedz
@Nie4tzsche4: A gdzie byli ci ex kuce jak korwin przegrywał z bosakową? kto jest zagospodaruje, chyba tylko trzecia droga i KO jak mój głos. Ale wtedy przestajesz być w ogóle powiązany z kucostwem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Rihs: ex kuce czekają na partie, która będzie oferować proste niskie podatki, przy tym odejdzie trochę od konserwatyzmu, jak pokazały wcześniejsze wybory niezdecydowanych wyborców, którzy nie mają na kogo głosować jest 20%.
  • Odpowiedz
@Nie4tzsche4: To poniekąd prawda, tylko hm... Czy to jest w stanie przebić się przez beton komnfederacji? partii która operuje na fanatykach, którzy głosowali kiedyś na korwina, teraz na mentzena i nie zmieni barw bo od dawna o wolność nie chodzi. Bo czy takich nie związanych o których ty mówisz jest te 5% by przebić próg to nie wiem. Zwłaszcza 3d trochę jest partią o której mówisz, to jesteś blokowany z obydwu
  • Odpowiedz