Wpis z mikrobloga

To teraz cos więcej o doktoracie Mentzena.
Na stronie UMK przy profilu Mentzena widnieją aż 3 publikacje. Wydane w... KWARTALNIKU UNIWERSYTETU. Nie ma tam nic o innych publikacjach
Mają łącznie 34 strony. Wydane w 2011 i 2012 roku, to pewnie początek doktoratu.

Przez cały doktorat miał 3 publikacje na poziomie studenta, który chce stypendium więc musi artykułami nabić punkty do rankingu xD
Odnośnie samej pracy doktorskiej, nie mam do niej dostępu, nie wiem czy można do niej uzyskać wgląd z zewnątrz, może jak ktoś ma to się podzieli
Pamiętam jednak komentarz, że jego doktorat ma niecałe 100 stron i w większości jest kopią innych prac. Po poziomie tych jego publikacji wcale by mnie to nie zdziwiło.
Chyba musiał tam ojciec pomóc xD
Ale za to może opowiadać, że jest potężnym doktorem ekonomii.

Do tego Mentzen to taki Narodowiec ubrany w wolnorynkowe hasła, ale te hasła nigdy nie będą miały pierwszeństwa przed Chrystusem królem.

Jako osoba, która dzięki Korwinowi zaczęła interesować się ekonomią, choć część z jego postulatów uważam obecnie za niemożliwą do spełnienia, inne po "ucywilizowaniu" uważałabym za świetne pomysły.
To naprawdę nie wiem co mu odwaliło, że na swojego następcę wybrał Mentzena xD

#korwin #mentzen #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #jkm #polityka #wybory
  • 11
Pamiętam jednak komentarz, że jego doktorat ma niecałe 100 stron i w większości jest kopią innych prac. Po poziomie tych jego publikacji wcale by mnie to nie zdziwiło.

Chyba musiał tam ojciec pomóc xD


@Nie4tzsche4: a doktor to doktor, czy jakże modnie jedynie ukończył studia III stopnia?
@pogromca_krasnali też mi się wydaje, że doktorat zrobił tylko po to by mieć dr przed nazwiskiem i własną renomę, a nie z powodów akademicko-naukowych. I jak za Mentzenem nie przepadam, to uważam że nic w tym złego. Więc wytykanie braku dorobku naukowego jest trochę słabe, bo widać, że nigdy to nie było celem samym w sobie.
też mi się wydaje, że doktorat zrobił tylko po to by mieć dr przed nazwiskiem i własną renomę, a nie z powodów akademicko-naukowych. I jak za Mentzenem nie przepadam, to uważam że nic w tym złego. Więc wytykanie braku dorobku naukowego jest trochę słabe, bo widać, że nigdy to nie było celem samym w sobie.


@Mtsen: To co innego - studia III stopnia niekoniecznie kończą się obroną doktoratu, tj. doktorant nie
@Mtsen: to nic złego zrobienie takiego doktoratu.

Ale jak się w debacie z Petru mówi, że on o tym doktorat akurat pisał to się na tym zna.
W innym sytuacjach też to wykorzystuje jakby nie wiadomo kim był.

Jeśli jego praca doktorska faktycznie tak wyglądała to tak naprawdę mogłaby być rozbudowana praca magisterską.

Więc uważam, że wytykanie dorobku w sytuacji, gdzie ktoś się uważa się za niewiadomo jakiego znawcę z ekonomii,
To naprawdę nie wiem co mu odwaliło, że na swojego następcę wybrał Mentzena xD


@Nie4tzsche4: to dobre pytanie. Dałby sobie spokój z narodowcami, a na następcę wyznaczył swojego kseroboya Berkowicza, wtedy siedziałby sobie bezpiecznie i spokojnie na subwencji tuż pod progiem. Bez większych afer, poza oczywiście tradycyjnym troszkę gwałceniem i lekką pedofilią dla utrzymania atencji.
A tak przyjdzie mu zakładać nową partię na stare lata. Ciekawe, jak ją nazwie, skoro wszystkie