Wpis z mikrobloga

Mam mały kanał na youtubie, miesięcznie z 1k zarobków bezpośrednio z platformy (adsense), ot, hobby. I totalnie nie rozumiem formy obrony tych imbecyli srających sie o adblocka że łeeee, zabieracie twórcom pieniondze oni som biedni xDD Ludzie #!$%@?, nawet najmniejsi youtuberzy mogą sobie zacząć wyciągać kase z jakichś współprac i pratronajtów, a jak nie potrafią sie z tego utrzymać to niech #!$%@?ą do roboty albo popracują nad lepszymi treściami w większej ilości/długości. Nikt nie robi filmów z przymusu, albo rozwiń swój kanał na tyle albo zmień branże i elo. Przestańcie argumentować tego jakąś kradzieżą, użytkownicy adblocka na yt to mały procent bo większośc odbiorców platformy przerasta zainstalowanie wtyczki albo mają to po prostu w dupie a i tak lepiej żeby tacy obejrzeli twój film za darmo i wspomogli te upośledzone algorytmy niż zrezygnowali z oglądania. #youtube
  • 40
  • Odpowiedz
  • 7
@drogba90: tylko że na to bardzo wpływa czas oglądania, moje filmy mają średnio ten czas o dlugosci kilkanastu minut, w przypadku krótkich, typowo youtubowych formatów wyświetlenoa muszą byc duzo wyzsze. Trzeba patrzeć na czas oglądania a nie na wysw.
  • Odpowiedz
  • 175
@Kruk_98: o, dobry kanał, łap suba, ja i mój adblock będziemy oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A każdy kto myśli, że chodzi tu o dobro twórców a nie Google'a, ten jest bardzo naiwny xD
  • Odpowiedz
@Kruk_98: Najśmieszniejszy jest ten łysy łasy na kase asmongold, który zarabia grube miliony a niedawno wysrał filmy, w których krytykuje używanie adblocka xDD

Btw fajny kanał, oglądałem gothic iceberga do snu xddd
  • Odpowiedz
A każdy kto myśli, że chodzi tu o dobro twórców a nie Google'a, ten jest bardzo naiwny xD


@czmaja: ja bym tylko chciał dopowiedzieć, że reklamy wyświetlane na YT mają gigantycznę statystyki jeśli chodzi o oglądalność, interakcje i w moim przypadku nawet konwersje, Google rozwinęło sobie kanały poza searchem, także nic dziwnego, że chcą tu jeszcze więcej ugrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@orgin246: wiesz, dzisiaj sie dowiedziałem że nowy znajomy z grupy na studiach subuje ten kanał a nie poznał mnie po głosie po prostu i sie mega zdziwił xD
  • Odpowiedz