Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moją kobietą (programista + prawnik) 1-2 w nocy: zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijamy do domu

w tym samym czasie jakieś robolskie pary typu mechanik/budowlaniec + kasjerka/fryzjerka/monterka produkcyjna zapyerdalający po 12h dziennie wywijają na parkiecie, drą pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcają.

My sen po 8h, dobre wysoko jakościowe jedzenie, zawsze wykrojony czas na relaks, regularny seks, regularny sport, ogólnie dobre zadowolenie z życia.
Oni, gvwnojedzenie, przeróżne używki, alkohol, papierochy, nierzadko narkotyki, nieregularny sen przez pracę zmianową, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli w zawodówce 15 lat temu, a chłop jeszcze 8 godzin wstecz kładł komuś płytki w kiblu, albo podłączał ledy w sedesie.

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi >=28 lat z wyższym wykształceniem.

(Żeby uprzedzić głupiomądre odpowiedzi: tak, wszystkie badania robione regularne, zgadzają się parametry krwi, organy i poziomy hormonów, w tym testosteronu)

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club
bojackHorsemanPatataj - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem p...

źródło: impreza mem

Pobierz
  • 357
@bojackHorsemanPatataj
Ja mam wrażenie, że to jest po prostu dużo wyższy próg dobrej zabawy. Programista/prawnik zwykle ma pieniądze na wakacje za granicą, wyjścia ze znajomymi do fajnej restauracji, do teatru i generalnie więcej czasu spedzają na rozrywkach po pracy w tygodniu. Wystarczające rozrywki w zwykłych tygodniach powoduje, że nie jest tak atrakcyjne, bo to kolejne wyjście, których było wiele.
Natomiast "lud pracujący" raczej z rzadka w tygodniu robi coś "fajnego" i takie
@bojackHorsemanPatataj: Przereklamowane "zdrowe jedzenie". Mam podobnie jak ty szybko się męczę, lubię dużo spać a jak na 2 lata zmieniłem dietę na zdrową to kompletnie nic się nie zmieniło i w swoim środowisku sam widzę jak wiele problemów ze zdrowiem mają ludzie zafiksowani na "dobrym jedzeniu" (np. ciągłe infekcje) a jak często ludzie jedzący niezdrowo świetnie się trzymają.
@bojackHorsemanPatataj: Nieźle masz wypaczony obraz świata jeśli "robolskie pary" nie mogą mieć wg ciebie udanego związku. Jakoś tak wsrod ludzi których znam to te robolskie pary jakoś rzadziej się zdradzają i na co dzień widać jakąś większą radość ze wspólnego spędzania czasu. Jak "robolska para" ma dom 150 metrów i działki po rodzicach to może mieć lepszą sytuację finansową niż para intelektualistów z kredytem na 53m kw. we Wrocławiu.
Jak "robolska para" ma dom 150 metrów i działki po rodzicach to może mieć lepszą sytuację finansową niż para intelektualistów z kredytem na 53m kw. we Wrocławiu.


@DrCieplak: a jak para intetelektualistów ma willę w miami i złoża ropy w afryce po wujku szejku to może mieć lepszą sytuację finansową niż para roboli z poniemieckim klockiem na zadupiu :D

Zayebałeś jak kulą w płot tym tekstem :D