Wpis z mikrobloga

Napisz do mnie na PW Miras, nie ma sensu popełniać takich głupich decyzji. Na wykopie też na pewno jest masa osób które chętnie z Tobą pogadają albo zaoferują jakąś pomoc. Możesz też zadzwonić tutaj - 800 70 2222, telefon jest czynny całą dobę.

Do czytających Mirków - nie musicie tego zgłaszać. Z oczywistych względów podejmę wszystkie potrzebne kroki żeby przekazać informację do kogo trzeba. Prosiłbym o trochę powagi i darowanie sobie idiotycznych
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): osoby co popelniaja samoboja , np skaczac z mostu to czesto wystepuje u takich osob w trakcie lotu/spadania ostatnie mysli zalujace tej decyzji. Tak slyszalem ze swiadectw osob co probowaly to zrobic.

Trzymaj sie miras i nie warto tego robic pamietaj.
Jak nie masz nadzieji w zyciu to pomodl sie do Pana Boga , a zobaczysz jakie niezle fikolki moga sie dziac potem w zyciu :_))))

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP):

Jak nie masz nadzieji w zyciu to pomodl sie do Pana Boga , a zobaczysz jakie niezle fikolki moga sie dziac potem w zyciu :_))))


Eh, to chyba do złego bożka się modliłem, bo za gówniaka stary nadal lał mnie pasem.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej