Wpis z mikrobloga

#diablo4 #diablo
Hej, są/bywają jakieś super promki na diablo 4(poza oficjalną -25%)?
Może komuś się poniewiera konto/kod do gry? Pograł bym sobie, zobaczył czy mi pasuje, a nie mam kasy. A tak ogólnie, to jest pirat? Pewnie nie, bo już Diablo 3 było tylko online. Mam D2 i D3, ale z tego co grałem weekend darmowy D4, to nie mogłem się przekonać.
Gram w Diablo 2 R, gram też w PoE, te mi pasują, nie wiem co jest nie tak z trójką ze wcale mi nie pdoeszłą, jest jak gra mobilna, zarówno z mechaniki, jak i z wyglądu.
Pobierz RabarbarDwurolexowy - #diablo4 #diablo
Hej, są/bywają jakieś super promki na diablo 4...
źródło: images
  • 5
@MrLovelock: grind jest ok jeśli pętla grind-nagroda jest odpowiednio zbalansowany, jednak z tego co poczułem na trialu i z tego co ludzie na YT mówią, to jest ciekawie tylko do końca gry, a potem jest wtórnie i nudno, a przecież tego typu gry opierają się właśnie na eng game, dopiero po skończeniu gry robi się ciekawie. Chyba jednak zostanę przy D2 i PoE, chyba ze mi wpadnie jakaś kasa, to może
@RabarbarDwurolexowy endgame w poe jest większy niż w d2 d3 d4 razem wzięte. Za to myślę że d2 Ci się podoba bo to nostalgiczne. Nie dziwię się że d3 mało się podoba. Strasznie słany end game. Jak wychodzi nowy sezon w d3 to robie 2/3 postacie po 1/2 build i kończę grę z paragonem około 800.
W d4 niby trochę dodali tego end game ale to nadal nie jest poe i nigdy
@RabarbarDwurolexowy Jeżeli podoba Ci się d2 i PoE, to nje ma najmniejszego sensu kupować d4, bo nie uświadczysz tam tego, co jest najlepsze w wyżej wymienionych grach (czyli endgame). Generalnie w obecnej postaci d4 może się podobać chyba jedynie komuś kto nie lubi gatunku h&s