Wpis z mikrobloga

#warthunder Czy zazdrościcie innym graczom pojazdów, które kiedyś były dostępne w czasowych ramach jakiegoś wydarzenia? W zeszłym roku na przerwę świąteczną, była możliwość kupna paczek z gwarantowanym pojazdem z puli dostępnych i wycofanych.
Plan jest taki: żeby nie wyrzucało z tych skrzynek tylko tych pojazdów które są dostępne to trzeba wykupić je wszystkie za walutę gry. Koszt całkowity wszystkich maszyn to jest około 600.000 GE -> na wyprzedaży 300.000 GE -> dzielone przez 25.000 to jest 12 -> pomnożone przez 115 EUR --> 1500EUR -> 6000PLN XD żeby pojeździć sobie unikatowym słabym (?) pojazdem! Na pohybel!
  • 9
  • Odpowiedz
Ja chciałbym mieć 279, is7 i e100 aby mieć porównanie do ich odpowiedników w wot. Ale boty ślimakowe tego nigdy nie udostępnią do zdobycia inaczej niż poprzed wydanie wspomnianej fortuny na zakup paczek z mikro szansą na ich drop...
  • Odpowiedz
Czy zazdrościcie innym graczom pojazdów, które kiedyś były dostępne w czasowych ramach jakiegoś wydarzenia?


@enio: Nie, osobiście interesuje mnie tylko top tier, więc zazdrościć to będę mógł co najwyżej, przykładowo mainowi Szwecji, jak ta dostanie Grippena i z jakiegoś powodu będzie chwilowo orał wszystko inne.
  • Odpowiedz
@enio: Mam tylko ból dupy jak widzę że ktoś jeździ ufotankiem którego sprzedałem za trochę powyżej 100 gajin$ gdzie teraz kosztuje +600 XD
  • Odpowiedz
@enio: o #!$%@? źle popatrzyłem. Napisałeś o tym ścierwie z thunderligi o którym prawie nikt nie pamięta... W sumie gdyby to było coś wyjątkowego w swoim rodzaju pewnie bym zrozumiał ale przeklejkami sobie nigdy głowy nie zawracałem. Pewnie się pojawi po jakimś czasie, poza jakimiś tam gównami dla alfatesterów czy youtuberów. Był sposób na zdobycie takich gówien jak wygrałeś jakiś turniej większy, można było gadać o zamianie na coś czego nie
  • Odpowiedz
@enio: polowałem na Po-2, tak totalnie dla własnego funu . Ale spotykam się często jak ludzie zazdroszczą Pantery 2 albo TygrysaII (10.5 cm Kw.K)
  • Odpowiedz