Wpis z mikrobloga

@kamil150794: niech dobrze rządzi tak jak w latach 2007-2014. Wystarczy.

Po pierwsze nie ma co rozliczać, bo nie ma jeszcze rządu, a po drugie to nie wiadomo czy w ogóle jedną obietnicę uda się spełnić przez rozkład państwa przez PiS.

Dla mnie najważniejsze będzie rozliczenie pisowskich szumowin z przestępstw i łamania konstytucji. I to + rozsądne rządy na obecną kadencję mi wystarczą.
@kamil150794: nawet nie czytałam programów wyborczych bo mam je w dupie. Razem z rodziną zrobiliśmy se latarnika żeby zachować resztki godności i znaleźć jakąś opozycyjna do PiS partie (poza Konfederacją) i na nie zagłosowaliśmy. Tak zrobiła w zasadzie większość moich znajomych
@kamil150794: niesamowite to jest to że konfederaci z pianą na pyskach atakują tuska i rozpaczają nad słabym wynikiem pisu wciąż kłamiąc że nie liczyli na koalicje xD
przez osiem lat rządów pis nie widziałem takiego kwiku konfederatów jaki wywołał rudy który nawet jeszcze nie zaczął rządzić i nie wiadomo czy zacznie
@kamil150794: najpierw musi PiS ją oddać, oraz zostać powołany nowy rząd, do tego dość długa droga, a do tego czasu będą negocjować, najlepszą pozycję negocjacyjną ma właśnie PSL, który ma także największe doświadczenie jako koalicjant kogokolwiek więc zapowiada się dość długa droga