Wpis z mikrobloga

@notting_writer1 nie ma szans, było powtarzane wielokrotnie i byłoby to tylko szkodliwe dla Konfederacji. Może któryś poseł by uległ bo ciężko wszystkich kontrolować i nigdy nic nie wiadomo, ale jako całe ugrupowanie to byłby całkowicie idiotyczny ruch. PiS tonie i to jest podwójnie niekorzystne. Bajka wymyślona przez media by zaszkodzić Konfie.
  • Odpowiedz
zadaj sobie pytanie kto głosował z pisem najchetniej a kto najmniej


@Paterr_S: a zadaj sobie pytanie czy głosy które na nic nie mają wpływu mają jakąkolwiek wartość
  • Odpowiedz
@mango2018: mejle są mało wiarygodne, nawet jeśli taka opcja przez chwilę była na stole. Były też plany wspólnej listy PiS-PO, były nawet transfery z Razem do PiS. Nie ma też wspólnego światopoglądu, co najwyżej retoryka. To tak jakby powiedzieć, że Czarzasty i Kosiniak-Kamysz mają wspólny światopogląd bo używają podobnej retoryki
@velldrin no też tak myślałem, ale zobaczyłem teraz spam po wyborach na wykopie o konfedepisie i aż zacząłem się zastanawiać czy
  • Odpowiedz
@mango2018: a chyba 19.5 roku temu było to już nieaktualne. To że jakieś rozmowy prowadzono w zupełnie innej rzeczywistości politycznej nic nie znaczy. I w drugą stronę też to działa, odkopać ci co Razem, Wiosna i SLD na siebie gadali publicznie, a teraz tworzą jedną partię?
  • Odpowiedz
zresztą PiS ich tym ruchem pod pociąg rzucił, ale chyba nie spodziewali się aż takiej mobilizacji społecznej.


@notting_writer1: PiS ich wrzucił tym, że kąfa sama odpaliła debilny pomysł z aborcją?

Akurat tutaj ich poglądy są zbieżne


@notting_writer1:

Podsumujmy:

- przygniatająca większośc uważa, że aborcja powinna być dopuszczalna i #!$%@? klerowi do tego
- kąfa upiera się, że aborcja to bozię smuci i trza zakazać

Kurczę, czemu te złe ludzie nie
  • Odpowiedz
Kurczę, czemu te złe ludzie nie kcom na kąfę głosować no ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@pogromca_krasnali: ale ja wiem dlaczego nie chcą na nich głosować, nie to był temat mojego postu. Ja pytałem tylko o tę teorię o koalicji PiS - Konfederacja, która wydaje mi się idiotyczna
  • Odpowiedz