Wpis z mikrobloga

@RussianBoi2: no tak, to naprawdę najważniejsza rzecz którą trzeba po pisie naprawić ;)


@januszkasprzykowski: jest to rzecz, którą można naprawić szybko i która będzie natychmiast odczuwalna. Element codziennego życia wszystkich obywateli i realnie to powinna być ich jedna z pierwszych decyzji.
  • Odpowiedz
Jest to akurat rzecz, która naprawde mi odbierała smak życia.


@RussianBoi2: smutne miałeś życie widać, jeżeli na początku było się faktycznie trudno przestawić, to finalnie się okazało, że można znaleźć ciekawsze rzeczy do roboty niż łażenie po sklepach.
  • Odpowiedz
można znaleźć ciekawsze rzeczy do roboty niż łażenie po sklepach


@Yawimaya: Oczywiście, że można. Ale czy muszę być do tego przymuszony siłą? A tych ciekawych rzeczy nie można robić np w czwartek?

na początku było się faktycznie trudno przestawić


@Yawimaya: Do tej pory się nie przestawiłem i nigdy się nie przestawię. Świętuję każdą niedzielę handlową jak tylko się da. I jeżeli Szymek zrobi co zapowiedział to już będzie chociaż trochę
plastic11 - >można znaleźć ciekawsze rzeczy do roboty niż łażenie po sklepach

@Yawim...

źródło: obraz_2023-10-17_122657293

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 20
@Yawimaya: ale każdy ma prawo robić co chce, niektórzy do sklepu, drudzy grać na komputerze, inni sport. Dla mnie niedziela jest jedynym dniem, gdzie mogę iść do sklepu na zakupy i nikt mi tego prawa nie powinen odbierać. A bajki, ze inni tez maja wolne - dużo pracowałem na serwerach, czasami telefon w niedziele ze padł, czy tez miałem mieć wolne?
  • Odpowiedz
@RussianBoi2:
#!$%@?
Kina otwarte, taxi jeździ, fast food otwarty, kręgle też, bary itp. Tramwaje, autobusy, karetki, szpitale sklepiki na Orlenku u Obsrajtka też otwarte,

ale broń cie panie boziu sklepy!
  • Odpowiedz
to finalnie się okazało, że można znaleźć ciekawsze rzeczy do roboty niż łażenie po sklepach.


@Yawimaya: Dziękuję pan pis. Te przymusowe wizyty w sklepie w niedziele były nieznośne.
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: lekarze, pielęgniarki, policjanci i wiele innych osób pracuje w niedzielę i święta. Odbieranie im możliwości zrobienia zakupów w niedzielę po pracy "bo tak się komuś usr*ło w głowie" to zwykły idiotyzm. Poza tym sklepy czynne w niedzielę to więcej miejsc pracy, więcej wydanych pieniędzy czyli pozytywny wpływ na PKB i więcej z podatków trafi do państwowej kieszeni.

@plastic11 jeżeli Szymuś chce "uwolnić" dwie niedzielę w miesiącu to w gruncie rzeczy
  • Odpowiedz
@RussianBoi2: Naprawdę tak to przeszkadza? Rozumiem przewały komuchów z pisu, ograniczanie wolności, podnoszenie podatków (jakby komuchy tego nie nazywały, danina, opłata, składka). Ceny paliw, energii, faszyzm unii w sprawie pseudo ekologii ff55, zakaz sprzedaży samochodów spalinowych, Ale niedziele handlowe, to najmniej ważny postulat
  • Odpowiedz