Wpis z mikrobloga

#wybory
Dobry wieczór!
A więc mamy już oficjalne wyniki wyborów... Cóż tu powiedzieć.. Dojście totalnej opozycji do władzy to tragedia dla Polski i Polaków.. Naród ucierpi, kiedy Premierem zostanie Donald Tusk. Już niedługo możemy spodziewać się setki tysięcy nielegalnych imigrantow na polskich ulicach, którzy będą stwarzać zagrożenie. Już niebawem zacznie się wyprzedaż majątku narodowego, które jest naszym wspólnym skarbem.. Wiek emerytalny do śmierci? Żaden problem dla Donalda Tuska do wprowadzenia dla obywateli. Osłabienie polskiej armii i plan strategi obrony terytorium Wisły? To realna koncepcja, do której mogą wrócić rządy totalnej opozycji.. Ja sam Bezrobocie 15% i kolejne miliony polskich emigrantów? To staje się realna perspektywa dla Polaków. Ja pewnie sam będę musiał się pożegnać z pracą, kiedy spółki sp obejmie nowa wladza I wyrzuci wszystkich profesjonalnych pracowników, wstawiając za nich swoich ludzi za duże pieniądze. Polacy, mam, nadzieję, że jeszcze się przebudzicie, o ile nie będzie już za późno..
Dobranoc.. #polityka
  • 20
  • Odpowiedz
@Balonowy21: dołączył 3 miesiące temu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapytaj swojego daddy morawieckiego skąd te wszystkie imigranty wizy dostały bo już cię mocno ubogacili jak im rowa lizales
  • Odpowiedz
  • 3
Tylko na takie "argumenty" Was stać zwolennicy totalnej opozycji? Powiedzcie może choć trochę co zmieni się niby na lepsze jak władze obejma tacy ludzie jak Donald Tusk I jego kamerdynerzy?
  • Odpowiedz
  • 0
@mikau: To nie są wizy na stałe, tylko pracownicze, które po roku tracą ważność i Ci pracownicy wracaja do swoich krajów..
Może jeszcze jakieś argumenty, bo na razie słabo..
  • Odpowiedz
  • 0
Czy naprawdę nie stać Was na coś ambitniejszego? Nie możecie powiedzieć nic o swoich "wybranczach" co konkretnie zrobią dobrego dla Polski?
Ja już sporo argumentów wymieniłem.. Nie wspomniałem nawet o likwidacji transferów społecznych jak 800 plus czy 13ste i 14ste emerytury, wyprawki szkolne i wiele wiele innych dobrodziejstw.. W zamian za to zamiast obniżki podatków jak przez ostatnie 8 lat, dostaniecie podwyżkę, gratulacje polacy..
  • Odpowiedz
co drugi wyborca pisu, podczasprzejmowania wladzy 8 lat temu mial niesamowicie ambitna odpowiedz na jakikolwiek dialog z drugiej strony. Pozwole sobie skorzystać z tej wyrafinowanej wypowiedzi: ŁEHEHE ŚWINE OD KORYTA ODRYWAJĄ, KWIII KWIK KWICZĄ HAHAHAHAHA!!!111
@Balonowy21:
  • Odpowiedz
  • 0
@Jozeffo0: To co opowiadasz to oczywiście bzdury, natomiast jeżeli chcesz się wykazać wraz ze swoimi głosującymi partnerami jako ta "lepsza strona" to może wysilcie się na jakiekolwiek argumenty..
  • Odpowiedz
@Balonowy21 samo używanie stwierdzenia "totaln opozycja" sugeruje, że mamy do czynienia z debilem, który nie przekracza poziomu 80iq. Dyskusja z tobą jest zbędna i bez żadnego uszczerbku na kulturze można ci naubliżać. #!$%@?.
  • Odpowiedz
setki tysięcy nielegalnych imigrantow na polskich ulicach,


@Balonowy21: pis sprzedał 250000 wiz :) za min. 1,25 mld dolców.

wyprzedaż majątku narodowego


@Balonowy21: pis sprzedał lotos ruskim i arabom. dostając za to ułamek ceny.

Osłabienie polskiej armii


@Balonowy21: no bo koalicja nie miała w programie podnoszenie wydatków na armię XD

Bezrobocie 15% i kolejne miliony polskich emigrantów?


@Balonowy21: jak tam inflacja? przedsiębiorcy notują mniejsze zakupy bo ludzie zaczęli mocno
  • Odpowiedz