Wpis z mikrobloga

Kto na niego głosował?

Chłop ubrał mnie i inne dzieciaki w mundurki (najtańsze gówno z Bangladeszu, które nasi rodzice musieli jeszcze kupować). Przy okazji robiąc biznes szkolom na lata, które wyczuły pitos i zostawiły mundurki. Chciał wycofywać ze szkół Gombrowicza.

Czarnek to przy nim harcerzyk. Ten typ to powinien mieć stała czerwoną kartkę od wyborców.

Żyje jedynie dla zemsty na Kaczyńskim, a żeby to zrobić i dorwać się znowu do władzy przebrał się za euroentuzjaste i zwolennika praworządności.

Wybraliście nam do Sejmu chłopa o mentalności Ziobry. Gratulacje.
#wybory
Dawul - Kto na niego głosował?

Chłop ubrał mnie i inne dzieciaki w mundurki (najtańs...

źródło: uid_aafd06164ccee263918f65c9d7bae91a1641146996496_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@neonowySwietlik: niby czemu świetny xd? Przez dwa tygodnie liceum zastanawiałem się co ubrać do szkoły, a w gimnazjum non stop kombinowaliśmy jak tego syfu nie nosić i żeby nie dać się złapać.
  • Odpowiedz
@Dawul: aby został MS i PG. Jego zadra w dupie na punkcie kaczora jest tylko jego zaletą.

A co do mundurków, bardzo dobrze, że były. Każda znacząca szkoła je ma, ograniczają "indywidualizm" gówniarzeri i walki klanowe
  • Odpowiedz
@Dawul: Rozumiem zdziwienie. Sam się dziwiłem.

W 2007 byłem studentem i brałem udział w akcji dot jego odwałania. Nie podobał mi się jego ultrakatolicyzm, mundurki, pruski dryl itp. Ciemny typ. Ale:

- Trzeba docenić, że to właśnie on z ramienia jeszcze koalicji skrompromitował Kurskiego i całe PIS wytykając im ewidentne kłamstwa. Wideo z sejmu jest nadal dostępne w necie. To dla mnie znaczące, że jednak polska racja stanu była dla niego
  • Odpowiedz
  • 2
@Bad_Wolf: chyba Cię popieprzyło ten typ powinien być trzymany daleko od MS i PG, nie chce następnego Ziobry.

XD. Młodzież powinna moc się wyrozniac i wyrażać siebie, a nie bo nie, bo takiemu dziadkowi jak Ty nie pasuje

  • Odpowiedz
@Dawul: Ja Cie prosze :)
Akurat malo bylo lektor przez ktore nie przebrnalem bo ja z tych co lubia czytac.

Ferdydurke? Serio? To juz "zbrodnie ikara" bylo latwiej przebrnac. Z lektur to nie przebrnalem Gombrowicza i "nad niemnem". "Wesele" tez raczej do mnie nie przemowilo :P
  • Odpowiedz
  • 2
@Maly_Jasio:

Trzeba docenić, że to właśnie on z ramienia jeszcze koalicji skrompromitował Kurskiego i całe PIS wytykając im ewidentne kłamstwa. Wideo z sejmu jest nadal dostępne w necie. To dla mnie znaczące, że jednak polska racja stanu była dla niego ważniejsza niż własne polityczne ambicje. Mógł nic nie mówić i nadal ciągnąć ten wózek z PISem przecież.


Jaka racja stanu? Przecież chlop ratował się przed zatopieniem. On nawet myślał.o koalicji z
  • Odpowiedz
  • 5
@neonowySwietlik: dlatego dzieci muszą chodzić w gównie z Bangladeszu bo się Tobie tak podoba xD.

Praca to też nie wybieg ani rewia mody. Od jutra będziesz siedział w biurze w gównianych koszulkach z Bangladeszu, za które będziesz musiał sobie jeszcze sam zaplacic.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99:

Akurat malo bylo lektor

bo ja z tych co lubia czytac.


( ͡° ͜ʖ ͡°). No dla mnie Ferdydurke było zajebiste. Sporo metafor, możliwość różnej interpretacji.
  • Odpowiedz
@Dawul: Taa traz widze :P

Ale wracajac do lektUr :PP

Czesc z nich IMHO za wczesnie byla narzucona. Taki "rok 1984" to malo co wnosi w takim wieku. Nie ogarniesz tych wszystkich porownan dpoki z nimi nie bedizesz mial stycznosci. O folwarku zwierzecym juz nie wsominajac. No bedac w szkole nie masz do czego odniesc.

No a ferdydurke odpadlo u mnie po kilku stronach. Moze jakbym cpal to by sie dalo
  • Odpowiedz