Wpis z mikrobloga

@Yao: to zależy jak wygląda okolica, czy można gdzieś zaparkować za darmo za płotem czy nie.
Miejsca na osiedlu zwykle znikają i drożeją, ciężko kupić samo miejsce za kilka lat.

Nie wiem jak bardzo jesteś w plecy z remontem, ja pierwsze remonty zawsze robiłem z kompromisami które potem usuwałem kilka miesięcy np goła żarówka zamiast jakiejś lampy, bez dywanów, jakieś stare meble, rzeczy w kartonach zamiast w szafie na wymiar.
Jeżeli jest problem z parkowaniem w okolicy, albo widać, że będzie problem w przyszłości to miejsce zawsze bez problemu można sprzedać/wynająć. Do dzisiaj żałuję, że jak sąsiad sprzedawał za 25k miejsce (zamykany box 18m2) w garażu podziemnym w 2014 to tego nie brałem, bo uznałem, że jak będzie potrzeba to zawsze kupię. Teraz cud jak ktoś takie wystawi, ostatnio jedno poszło od ręki za 75k :/
@Yao: zależy jaki masz budżet na to wykończenie - jeśli te 30k dużo zmienia i np. wykończysz gównolitem albo w ogóle czegoś nie zrobisz, a do tego nie masz perspektywy, że w ciągu krótkiego czasu znajdziesz na to kasę, to w wykończenie, a miejsce parkingowe spróbuj dokupić za jakiś czas (ogłoszenie na osiedlu)