Wpis z mikrobloga

Ogólnie wybory odbieram negatywnie, suweren się ruszył i niestety Ci niechdzący okazali się równie durni co uczęszczający. POPIS dalej mocny ,okolice 70%. Reszta przystawki , potem konfa i plankton. Bez zmian, ten sam zabetowany układ, jednakże... Wszystko wskazuje na to, że:
- Abominacje z lewicy stracą połowę pokemenów, pójdą rządzić z Donkiem, który kopnie ich w dupę przed końcem zimy,
-Ani opposizione totale ani Piwo i Wstrzemięźliwość nie zbudują większości, przy założeniu w.w. hucpy z aktywiszczami i tego, że PSL się da podkupić, czyli będzie wymarzony rząd- nierząd, który nic nie może zrobić, co uważam za korzystne #anarchokapitalizm ,
-Konfa porażka, ale jednak poprawienie wyniku z 2019, będzie koło, będą projekty ustaw, będzie się działo, #!$%@?ą Korana Mekkę ,płaskoziemnców i Brauna i jesteśmy w domu,
-Możliwe przedterminowe wybory razem z smorządowymi na wiosnę, a szkoda, bo wolałbym, żeby napitalanka na linii Opozycja-Duda trwała w najlepsze do 2025.

#wybory
  • 10
@Dirker: Ze startujących partii nie będzie rządzić ustępujący PiS i konfederacja. Pozostałem partie które przekroczyły próg utworzą rząd a debile będą #!$%@?ć że POPIS XD
@MirekStarowykopowy: jak dla mnie to niech wystawią nawet Szatana, byle nie Korwina. Naprawdę, szanuję, bo jakby nie on to gówno bym wiedział ,że jest coś takiego jak liberalizm, ale jego czas przeminął. Dwie #!$%@? kadencje temu. Stary dziad znowu #!$%@?ł starania tysięcy osób, komitetu, członków... Do tego Memcen, który poczuł się księciuniem jak miał 16% i seria wpadek, a to go #!$%@? SWETRU przegadał, a to się #!$%@?ł, a to znowu
jak dla mnie to niech wystawią nawet Szatana, byle nie Korwina. Naprawdę, szanuję, bo jakby nie on to gówno bym wiedział ,że jest coś takiego jak liberalizm, ale jego czas przeminął. Dwie #!$%@? kadencje temu. Stary dziad znowu #!$%@?ł starania tysięcy osób, komitetu, członków... Do tego Memcen, który poczuł się księciuniem jak miał 16% i seria wpadek, a to go #!$%@? SWETRU przegadał, a to się #!$%@?ł, a to znowu nie wie,