Wpis z mikrobloga

Dlaczego TVN nazywa KO, TD i Lewicę opozycją, a konfę nie? Przecież Konfederacja sprzeciwia się pisowskiemi rozdawnictwu.


@ptr55: bo TVN jest zakłamany. Trzeba mieć nierówno pod sufitem by mówić o lewicy która głosuje za każdym debilnym pomysłem pisu jako demokratyczna opozycja a nie mówić tak o konfie która najczęściej się sprzeciwia pisowi
@ptr55: Bo ta opozycja się dogadała, plan o wspólnym uformowaniu rządu mieli zanim jeszcze były stworzone, razem utworzyli pakt senacki gdzie tylko jedna osoba od nich startowała w każdym okręgu. A konfederacja? No mówiła że jest lepsza niż jedni i drudzy.
@ptr55: Nie wiem, może dlatego że Konfederacja przy każdej okazji pluje na tę cytując Korwina "tfu, demokrację" i mniej lub bardziej dosadnie sugeruje, że lepsza by była np. monarchia?
Jak można ich nazywać "demokratyczną opozycją", skoro sami nie chcą mieć nic wspólnego z tym ustrojem?
Dlaczego TVN nazywa KO, TD i Lewicę opozycją, a konfę nie?


@ptr55: ze względu na to że konfa z nikim nie współpracuje. KO Lewica i TD w jakiś tam sposób są ugadani i razem kooperują. Z konfederacją nikt nie chce kooperować bo to jest jakiś śmieszny plankton polityczny z resztą sama konfa nie chce również mieć z nikim do czynienia więc nie należy do opozycji.
Dlaczego TVN nazywa KO, TD i Lewicę opozycją, a konfę nie? Przecież Konfederacja sprzeciwia się pisowskiemi rozdawnictwu.


@ptr55: bo konfederacja sama nie nazywa siebie opozycją i krytykowała wszystkie antyrządowe marsze jeśli tylko opozycja brała w nich udział. Nie ma za co.
bo chodzi o demokratyczną opozycję, a nie zamordystów


@Hrjk: A na czym ów "zamordyzm" niby polega?

Na zamykaniu siłowo biznesów?
Obowiązkowych szczepieniach?
A może na decydowaniu czy i jakim samochodem mogę jeździć?
...a nie...
z pewnością masz na myśli tą opozycję co obiecała 800+ i dopłaty do wynajmów 600+
a może... Zamordyzm polega na cenzurze i nowomowie?

Jesteś pospolitym "produktem propagandy" - szczerze? ..przykro mi z tego powodu.