Wpis z mikrobloga

To to macie #konfederacja , jak wam pisałem kiedyś, że gdyby nie wasza "obrona kościołów" to bym był wyborcą Konfy to wyzywaliście od troli z PO. Jak można budować swój przekaz na internecie i młodym elektoracie jednocześnie będąc przeciwko aborcji i podpisywać jakąś Konfederacja Gietrzwałdzka w najszybciej laizyzyjacym się kraju świata? xD
Wy dzbany :D

#polityka #wybory
Pobierz Corranh - To to macie #konfederacja , jak wam pisałem kiedyś, że gdyby nie wasza "obr...
źródło: kosciol
  • 4
@Corranh: Mam bardzo podobnie. Na KO zagłosowałem nie dlatego, że są tacy fajni, a dlatego, że byli po prostu rozsądniejszym całościowo wyborem. Gdyby Konfa przycięła swoją katotalibskość i miała mniej pokemonów na listach to w sumie czemu nie, dać szansę można, tym bardziej że o niektórych sprawach mówią twardo tylko oni. Jakby wzięli do tego PEŁEN, a nie tylko częściowy kurs na ofertę dla chłopów, to dalej by się wyróżniali, bo
@FrasierCrane: Masa konfederatów przestała ich popierać właśnie z tych powodów, a ja i ty jesteśmy jednym z nich.

Niestety ci co zostali to tępe dzbany który nie rozumieją co to krytyka i wyzywali nas od neuropy xD
@FrasierCrane: Masa konfederatów przestała ich popierać właśnie z tych powodów, a ja i ty jesteśmy jednym z nich.


@cwlmod: Tyle, że oni zdają się nie wierzyć w nasze istnienie. Jak pisałem na wykopie, że nawet głosowałem na początku na Konfederację i postanowiłem, że więcej nie będę w momencie "obrony kościołów", to mi tutaj prawdziwi fani pisali , że kłamię i nigdy nie głosowałem ¯\(ツ)/¯