Wpis z mikrobloga

#konfederacja
Szkoda. Polacy w dalszym ciągu głosują na to samo i maja złudny obraz „wyboru”. Zobaczycie przyszłe posiedzenia sejmu jak PiS i reszta będą głosować dokładnie tak samo, tak jak było do tej pory. Przed kamerami czasem się pożrą żebyście myśleli ze to wrogowie, jedni będą was napuszczać na drugich, będą grać wam na emocjach wrażliwymi tematami a poza kamerami będzie nepotyzm, złodziejstwo i odbieranie wolności.
Szczególnie szkoda mi ludzi którzy głosowali na tzw. trzecia drogę z holownia na czele, który jest przybudówka władzy żeby odebrać głosy konfie. Ludzie wola głosować na ludzi sławnych z tego ze byli w talent show niż na doktora nauk ekonomicznych. Demokracja w pełnej krasie.
Trolle - wyzywajcie śmiało od ruskich onuc i gimbazy.
Szkoda ze ogrom ludzi uwierzył w propagandę mówiąca o tym ze konfa zrobi z kobiet niewolnice. Nikt nie chciał się zagłębić w prawdziwy program gospodarczy.
Pozdrawiam myślących
  • 9
  • Odpowiedz
Doktorów nauk ekonomicznych? W tej #!$%@? konfie startują pseudolekarze pokroju Jerzego zięby i #!$%@? nacjonalistyczne półgłówki XD
  • Odpowiedz
@jan_niezbedny_suchodola: Dorosły facet podpisuje oficjalny dokument oddający swoje życie prywatne i publiczne bozi (XD), jak dla mnie to mógłby mieć nawet nobla z ekonomii, a ja i tak będę wiedział, że to kretyn.
  • Odpowiedz