Wpis z mikrobloga

Czy Wy wykopki macie równo pod kopuła? Cieszycie się ze śmierci tysiąca ludzi. Mnie #!$%@? obchodzi to czy umiera Żyd czy Palestyńczyk - to wciąż przecież są ludzie. W tym momencie Izrael nie różni się niczym od Hamasu, #!$%@? we wszystkich - bez znaczenia czy to terrorysta, baba, dziadek czy dziecko. I nie, nie jestem lewakiem, po prostu żal mi tych wszystkich ludzi po jednej i po drugiej stronie, w szczególności dzieci.

#izrael #palestyna
  • 11
  • Odpowiedz
@katienca: Izrael popełnia wiele błędów, ale różni się od Hamasu i to bardzo. Hamas ma wpisany w swój status zniszczenie Izraela i zabicie każdego Żyda na świecie. Zanim zaczniesz porównywać jednego złego z innym złym, to lepiej doedukuj się :)
  • Odpowiedz
@katienca: W ogóle mnie zaczynają irytować te nołlajfy i odpady społeczne karmiące się tragediami ludzkimi i oglądającymi je jak serial na Netflixie. Tu Ukraina, tam Izrael, jutro może Armenia i znowu będzie nowy materiał do memów. Hatfu! na was
  • Odpowiedz
  • 0
@Pshemeck: No wiesz, gdybys mieszkał sobie gdzieś od kilku tysięcy lat, a nagle wjechałaby inna grupa etniczna na Twój teren twierdząc ze to w sumie ich, bo im tak stara ksiazka mówi to myśle ze nie palalbys do nich miłością. Jeżeli to nie jest dla Ciebie proste, to Ty powinieneś sie doedukowac. Hamas nie rowna sie wszyscy Palestyńczycy, choć na pewno większość z nich nie zyczy Izraelowi dobrze. Wyobraź sobie, ze
  • Odpowiedz
Mnie #!$%@? obchodzi to czy umiera Żyd czy Palestyńczyk - to wciąż przecież są ludzie


@katienca: No i widzisz, a turbana cieszy to, że jego znajomy mógłby pojechać do twojego miasta i obok ciebie pijącej sobie sojowe latte, wysadzić się w powietrze, zamieniając twoje truchło w sieczkę, bo tak każe mu amator rogacizny z chmurki.
  • Odpowiedz