Wpis z mikrobloga

#wybory #finanse #nbp #glapinski Czytam tak sobie o aferach PISu, doszedłem do Glapińskiego. Facet od zawsze wypowiadał się jak głupek, ale zajrzałem na wiki i okazało się że on ma wykształcenie ekonomiczne. Jak to jest? Niby doktor nauk ekonomicznych, a o ekonomii wypowiada się jak zenek z piwem w ręku spod żabki?
  • 7
Tam gdzie studiowałem, wszyscy którzy nie myśleli, odpadli.


@Radikesz: Tak Ci sie wydaje.
Czym innym jest skonczenie studiow a czym innym "madrosc"

Podam Ci jeden przyklad. Koles skonczyl dosc wymagajacy kierunek. Z pelna swiadomoscia stwierdzam ze na tym kierunku lekko nie ma. I co? No i dupa. W zyciu sie okazalo ze nic mu to nie daje. 2 lewe rece do roboty (nie ze len - on serio chcial tylko czego
@Radikesz: To są ludzie pokroju suskiego. Malarze pokojowi z PGR, których się umyło, ubrało i dało papier z dowolnym wykształceniem po znajomości, bo wtedy jeszcze prawo wymagało papieru (a dziś się zmienia prawo pod pachołka politycznego bez szkoły).

To ta sama komunistyczna i wiejska mentalność tylko w drogim garniturze. Dostali stołki za wierność. I dlatego starzy pisowcy nie lubią vateusza, bo uważają, że przyszedł na gotowe i się rządzi, a oni