Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: przecież to dwaj idioci. Nawet nie potrafili normalnie rozmawiać z widzami i wszystko brali za atak. Na zasadzie "wszystko wiemy lepiej". Takich dzbanów internet już nie urodzi i dobrze. Jeszcze ta drama na koniec, jak dzieci jakieś xd
  • Odpowiedz
  • 1
@Jesienny_deszcz: Lubiałem ich za samo testowanie sosików. Te ich umieranie, helikopterki i inne xD. Oglądałem ich zazwyczaj podczas jedzenia i śmiesznie sie czasami oglądało - czasami płakałem ze śmiechu.

To prawda, ze wszystko brali za atak ( szczególnie Sunny). Do tej pory nie rozumiem jakim cudem tyle lat znajomości poszło sie j#bać przez jedną samice xD
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: fakt, umierali jak nikt inny. Pamiętam jak poszli na jakąś pływalnię, testować ostrą tortille xd mieli fajne przebłyski, ale jakiegoś szacunku nigdy do nich nie miałem. Sunny chyba wrzuca czasami jakieś filmy
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Też tych patałachów oglądałem, bo fajnie się uzupełniali. Ten po lewej umierał praktycznie po wszystkim w małych dawkach, z kolei ten po prawej zgrywał chojraka tylko po to, żeby chwilę później rzygać jak kot. Ewidentnie nie byli przygotowani na jakąkolwiek formę rozpoznawalności i nie umieli w marketing, bo można to było naprawdę fajnię rozkręcić do poziomu zabawy i jakiegoś zarobku. I tak jak kolega wyżej wspomniał -czarny coś tam wrzuca
  • Odpowiedz
  • 1
@felixos: Tyle lat znajomości poszło sie J#bać z powodu samicy. Podobno mike swirował do laski sunnego i tak sie to zakończyło.

Nie znam dokładnie sytuacje, ale ona przyczyniła sie do zakończenia ich wspólnej kariery. Miała nick na czacie "Eremitka".

Albo mike coś do niej świrował, albo sunny miał wybrać między nim, a nią - uj wie dokładnie.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: @felixos sprawa była bardziej prostsza. Chodziło o to, że czat ją cisnął za coś tam, a Sunny za to banowal ludzi co się nie podobało Majkowi. Z tego urosła cała góra pretensji i to Sunny miał raczej wybrać czy ta samica czy Mike i kanał xd

Ps: tam szły oświadczenia jak teraz w pandoragate xd było śmiechu, aż nogi bolały od prób rozchodzenia tej żenady
  • Odpowiedz
@Rad-X: bez przesady. Tych filmów z rzyganiem nie było, aż tak bardzo dużo. Paradoksalnie miały najwięcej wyświetleń. Jak mamy krytykować to przynajmniej róbmy to z głową. Chłopy poprostu swoją osobowością nie dorośli do tego co robili. Byli nieporadni, zamknięci na jakiś rozwój i mentalnością nie przerastali nastolatków.
  • Odpowiedz
bez przesady. Tych filmów z rzyganiem nie było, aż tak bardzo dużo. Paradoksalnie miały najwięcej wyświetleń.


@Jesienny_deszcz: oczywiście że miały, bo patologiczne treści mają wyświetlenia. Spróbuj to tylko zmonetyzować przez współpracę z jakąś większą marką lub włączyć monetyzację
  • Odpowiedz
@Rad-X: myślę, że marki by nie miały nic przeciwko temu. Przecież to nie miało jakiegoś negatywnego wpływu społecznego jak jakieś teledyski roznegliżowanych gwiazd, które kierowane były do dzieci. Nie były to też treści pokroju wywiadu "Lufa pytanie". Im zresztą nie zależało na takich współpracach.
  • Odpowiedz