Wpis z mikrobloga

Cześć,
Potrzebuję porady. Pewnie teamt był już poruszany, z pewnością mógłbym zrobić większy research, ale nie ukrywam że nie jestem w temacie, chce w miarę szybko coś wybrać i też poprostu.... zwyczajnie mi się nie chce grzebać po Googlach ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może ktoś zorientowany przeczyta i coś podpowie.
Do rzeczy, chcę kupić #sluchawki #douszne, a najlepiej chyba #dokanalowe. Korzystałem z słuchawkami Samsung Akg, byłem zadowolony, ale już druga para mi się popsuła, w obu przypadkach po ok. 2 latach awarii uległ kabel. W obecnie używanym komplecie przestała działać lewa słuchawka.
I teraz tak, myslalem o tym żeby zamówić poprostu kolejną parę takowych słuchawek, ale może polecicie coś lepszego. Miło by było wydać nie więcej niż te 60/70 zł, ale jeśl wydać np 150 zł na coś porządnego, co prawdopodobnie będzie trwalsze, różnica w jakości bedzie faktycznie odczuwalna, jestem w stanie też zapłacić wiecej.
Skłaniałbym się ku sluchawkon przewodowym, ale też nie jest to dla mnie konieczne, wolałbym też jak wspomniałem słuchawki dokanałowe. Lubię słuchać muzyki rockowej, natomiast nie nazwałbym siebie raczej audiofilem, który wyczyuje wszelkie niuanse dźwiękowe, natomiast co dla mnie istotne, lubię kiedy słuchawki grają poprsoru"głośno" i gdy dobrze "oddają" basy. Słuchawek używam też w pracy, podłączam je do laptopa, bo nie l lubię siedzieć długo w słuchawkach "nausznych", zwyczajnie jest mi za gorąco po pewnym czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dobra, długie to wyszło, proszę was o rady i jakieś krótkie wprowadzenie w temat, co byście polecili ?
Pozdrawiam

#elektronika #pytanie #telefony #telefon #muzyka #audiofile
#sluchawki #douszne
  • 7
  • Odpowiedz
@ja_29101899: Na początek możesz spróbować Truthear Hola z Amazona, ale ciężko powiedzieć jaka będzie zmiana w porównaniu do twoich dotychczasowych słuchawek, bo o ile te słuchawki Samsunga "tuned by AKG" zwykle brzmią dość dobrze, to są bardzo chętnie podrabiane - a wtedy brzmią już całkiem inaczej.
  • Odpowiedz
  • 0
Bardzo dziękuję wam za pomoc.
@cukru @dullboy czy moglibyście mi jeszcze napisać czy ten model słuchawek ma mikrofon i pilot do sterowania głośnością ? Nie mogę w tym opisie znaleźć tej informacji a jest do dla mnie istotne.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz