Wpis z mikrobloga

Raciborskie Mirki i mirabelki pochwalą się na jakich konkretnie kandydatów głosują?
Ja na dwójkę Trzeciej Drogi do sejmu i na kandydata paktu do senatu. Siedlaczek pamiętam, że mocno działał by swego czasu dowództwo śląsko-małopolskiej SG bylo tu, a nie w Nowym Sączu. Chociaż Gawęda kusiła tym paktem dla Raciborza przez sekundę ;)
A na dwójkę TD bo nie chce na typa od Holowni.
#raciborz
  • 2
@Pas-ze-mna-owce: Zajrzałam na tag #raciborz i nie widziałam wcześniej tego wpisu, ale odpisać chyba mogę xD Siedlaczek to był u mnie pewny wybór, po iluś tam procentach przeliczonych głosów prowadziła Gawęda, no miła babka, ale jednak im mniej pisu, tym lepiej. A do sejmu ciężko było mi się zdecydować, chciałam na kogoś z Lewicy, ale tym razem nikogo nawet nie kojarzyłam, myślałam więc nad Lenartowicz, ale stwierdziłam, że ona i tak
@choochoomotherfucker: A ja dopiero teraz widziałem Twoją odpowiedź XD Wiesz co, u nas w okręgu 90% było wiadomo już przed wyborami jeśli chodzi o sejm. Wszystkie symulacje mówiły, że z PiS 5, PO 3 i Lew 1 zrobi się PiS 4 PO 3 TD 1 Konf 1. Jedyne co było niewiadome, to który pisowiec utraci mandat i tutaj Matusiak z Glencową walczyli do ostatniej chwili. Chociaż na liście KO Kieca chyba