Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: Zmienilem wlasnie na dane bardziej precyzyjne, bo juz widze ze zaczynaja sie wasze fikolki oraz dyskusje o 3% i definicjach z wikipedii


48,50% KRYPTOPISOWCOW zaglosowalo na TRZASKOWSKIEGO. Zadne wasze salto mortale tego nie zmieni, ale gimnastykujcie sie dalej


@schweizer: ty widzę, dalej nie rozumiesz co ja do ciebie napisałem. Dlaczego dyskusja z sekciarzami zawsze musi być taka żenująca? xD
@Kryspin013: Sekciarz widze dalej ignoruje fakt, ze glosy rozlozyly sie prawie (tak tak, potezne 3% roznicy, wiem) pol na pol i dalej brnie w belkot o krpytopisowcach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@schweizer: tak tytanie intelektu bo po za pisiorkami jesteście drugą największą partią głosującą na dudę a by tego było mało to głosy wyborców całej opozycja w sumie nie oddała tyle głosów na dudę co sami
@Deska_o0: Dobrze, sprobujmy inaczej. Zalozmy, ze 6 osob z najblizszej rodziny Deski glosuje na PiS, 4 osoby - na Platforme. "Najblizsza rodzina Deski to w wiekszosci PiS-owcy" - podpisalbys sie pod takim zdaniem?

Patrzac scisle matematycznie/logicznie to tak jak napisales prawda, ale jednak bez wspomnienia, ze roznica jest calkowicie stykowa, to zdanie staje sie manipulacja. Bez odbioru, bo tlumaczac takie oczywistosci czuje sie jak bylbym w przedszkolu.
@Kalifornix: holownia jest jaki jest ale to twnowy fajnopolak bez specjalnej historii w bandzie czworga tego typu jak okragly stol czy teczki
w sumie to i kiedys to bylo odgrywane kiedy schetyna tez mial takie parcie, tak go cisnelo zeby zaistniec
to i tuska tak cisnie i on nigdy nie zrozumie ze po brukseli to on jest juz skonczony, on nawet jesli cos tam wygra to jest nadal tym walesa ktory
@LubiePieski: tak się składa że żaden Bosak nie będzie decydował na kogo mam głosować, mimo iż jestem za konfederacją

Osobiście nie poszedłem na wybory, bo żaden z kandydatów mnie nie zadowalał
PiSu nie lubię, dupiarza zresztą też