Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@BojWhucie: komu kradniesz internet, skłociarzu?
@Aeterna: taki sam z ciebie prymityw jak z tego klauna z kretynikipotylicznej.
@shaku79: jakie problemy? XD To wy, towarzysze, macie problemy - różnej natury, ale głównie psychiczne, ale zdarzają się też osoby z IQ poniżej 75.
  • Odpowiedz
Liczę na dwucyfrowy wynik i ogromny bul dupska lewactwa.


@b_7: ale wszyscy to wiedzą, kto nie za konfą ten lewak, oczywiście oprócz pisu który jest lewactwem tylko czasami, z tym hasłem zapewniliście dudzie prezydenturę i teraz próbujecie pomóc zdobyć pisowi trzecią kadencję
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Deska_o0:

zapewniliście

Ja wiem, że w opozycji mówicie do siebie per wy, towarzysze, ale ja komunizmem gardzę więc proszę się powstrzymywać od swej komuszej mowy i zwrotów.

próbujecie pomóc zdobyć pisowi trzecią kadencję

Nie, to banda idiotów z opozycji zapewnia pisowi trzecią kadencję. Karakan nie mógł sobie wymarzyć głupszych przeciwników, zwłaszcza KO i Lewice.

Aha i PiS to pobożna lewica, a nie prawica, która brzydzi się socjalizmem. Łapiesz? Czy to cię
  • Odpowiedz
per wy,


@b_7: wy konfederaci

Aha i PiS to pobożna lewica, a nie prawica, która brzydzi się socjalizmem. Łapiesz? Czy to cię przerasta?


@b_7: niezależnie od fikołków narodowi socjaliści z PiS tak samo jak narodowi socjaliści stanowiący trzon konfederacji to prawica, PiS był nią też podczas wspomnianych prezydenckich #mimowszystkoduda
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Deska_o0: ty byś prawicy nie poznał nawet gdyby cię kopnęła mocno w pusty jak synagoga nocą łeb. Niezależnie od fikołków komuchów, pis pozostanie pobożną lewicą niemającą nic wspólnego z prawicą. Absolutnie nic. A na Dupę nie głosowałem.

@Serniczek_Szatana: tak, oczywiście, wystarczy, że nie chcieli faszystowskiego zamordyzmu szczepionkowego i nie są za kretynizmem pod tytułem "fitfor55" + przyjmowanie nachodźców. Tyle mi wystarczy. A że będą wywoływali u komuchów bul dupy to
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@zjadlbym_kebaba:

no taki wynik oczekuję dla komuchów i nazioli z konfederacji

Konfederacja nie chciała implementować zamordyzmu szczepionkowego i gnoić każdego kto nie chce brać preparatu, zwłaszcza przedsiębiorców bo to podli i obrzydliwi kapitaliści żyjący z krwawicy prostego ludu, co nie? XDDDDD

bo będą mieli 2-4 pkt% więcej od kucernii

We'll see. IMHO nie wejdą do Sejmu. I dobrze, nikt nie potrzebuje czerwonych faszoli.
  • Odpowiedz
no taki wynik oczekuję dla komuchów i nazioli z konfederacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A o Lewicę się nie martw, bo będą mieli 2-4 pkt% więcej od kucernii


@zjadlbym_kebaba: PRZYPOMNĘ CI TO W NIEDZIELĘ WIECZOREM , pażywiom uwidzim tawarszcz :)
  • Odpowiedz