Wpis z mikrobloga

  • 0
@frnk: @Saeglopur a orientowaliście się w temacie „pułapek” przejdzie to? Bo szczerze chciałbym się problemu raz a dobrze pozbyć, zadomowiła się pod maska już i nie wiem sprawdzi się ta sierść jeśli jest tam jej zapach czy trzeba by wszystko wymyć?
@Dustaf1: Można łapać chyba legalnie ale to męczarnia - mam co najmniej 3 lisy na moim terenie i od 2 miesiecy raz po raz ustwiałem taką klatkę z przynętą i widze że to masa roboty, prób. Te elektroniczne odstraszacze mam domach wakacyjnych i są skuteczne. W samochodzie przypuszczam że tym bardziej bo to blisko w zamkniętej przestrzeni
@Naproksen: Mój kuzyn jest myśliwym i może odstrzelić - na polowaniach mają wręcz dodatek finansowy za każdego zastrzelonego lisa. Jest plaga potężna.

Ale można też wypuścić tylko trzeba daleko wywieźć - ja planuje wywieźć ok kilkanaście kilometrów za dłuuuuuugie jezioro żeby w życiu tu nie wrócił :D Ale już pogodziłem sie ze ich nie złapie, dziś znowu sam do niego strzelałem a wiecznie sie łudze że może zmigrowały gdzieś