Wpis z mikrobloga

Zakolak zgłasza się na tag. Bez wahania dermatolog mi dała finasteryd. Podobno są dobre efekty. Ludzie go stosują. Tylko pytała mi się czy mam stałą parterkę xD. I tak jestem na snri. Nawet tak się dobrze czułem, nie byłem zalękniony, że mógłbym powiedzieć, że nigdy nie za rękę. Od razu poszedłem do apteki. Cyk 4 opakowania, raz dziennie i wizyta w lutym.

#przegryw #zakola #lysienie #qewnakwadracie
qew12 - Zakolak zgłasza się na tag. Bez wahania dermatolog mi dała finasteryd. Podobn...

źródło: Fin

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 4
@zielonykszak: tak, powoduje deficyt DHT (dihydrotestosteronu), który źle wpływa na mieszki włosowe.
Hamuje wydzielanie enzymu 5-alfa-reduktazu testosteronu typu II. Enzym ten odpowiedzialny jest za przemianę testosteronu do silniej działającego androgenu – dihydrotestosteronu.
  • Odpowiedz
@bojackHorsemanPatataj: jeden mój znajoy wjechał na fina około 35 lvl jak zaczął łysieć. Z tego co mówił to libido mocno w dół, kiepskie samopoczucie, olał temat bo gra nie warta świeczki. Już woli mieć te zakola niż czuć sie jak stary dziad z zerowa energią do zycia i zerowym libido
  • Odpowiedz