Wpis z mikrobloga

Niepodoba mi się że wyszło na to że Mentzen wstydzi się Korwina(przynajmniej ja to tak odebrałem). Wgl strategia Korwina by odważnie stać przy swoim zdaniu dała mu popracie 5% i stworzyła całą Konfederacje a teraz u sterów są bezjajeczni ludzie którzy się boją "protokołu 1%". Gdyby wypowiedzi Korwina szkodziły Konfederacji to byłby on zapraszany non stop do TVP i TVN a go wgl nie ma! Zamiast jego jest Mentzen i Bosak co nic odważnego nie potrafią powiedzieć.

#konfederacja #korwin #polityka #4konserwy
Aokx - Niepodoba mi się że wyszło na to że Mentzen wstydzi się Korwina(przynajmniej j...
  • 4
@Aokx: wybitny wniosek. Normalnie demon intelektu z ciebie.

Zapraszają wszystkich oprócz Korwina i pytają go o Korwina. Więc szkodzi. A nie zapraszają samego Korwina bo mało który redaktor ma na tyle odwagi by z nim dyskutować. Co jak co ale nie wzięło się znikąd powiedzenie o oraniu lewactwa przez dziadka .
Gdyby wypowiedzi Korwina szkodziły Konfederacji to byłby on zapraszany non stop do TVP i TVN a go wgl nie ma!


@Aokx: Ale przecież oni właśnie nie są zapraszani, Braun tak samo. Bosak ostatnio tłumaczył w tym słynnym wywiadzie "Beata co widzisz?", że Braun niby schowany do szafy, gdy on nie dostaje tak naprawdę zaproszeń.
@Eldrig: "orał" czy "masakrował" lewactwo dlatego że ludziom się podobał bo był odważny. Ludzie nie rozumieją co się mówi nie obchodzi ich jakich argumentów użyjesz, jakby rozumieli to Korwin już dawno miałby większość. Ludzie za to widzą kto jest agresywny, widzą kto mówił żeby nie przesadzac z kochaniem Ukrainy 2 lata temu i jeszcze jest ważne żeby mieć jak dotrzeć do ludzi czyli yt, tik tok, telwizja.